Reklam ajansımıza 3 ayrı eleman alınacaktır. Grafiker-Fotoğrafçı-Tanıtım Satış eleman

Sonuçlanan İlanlar - Reklam ajansımıza 3 ayrı eleman alınacaktır. Grafiker-Fotoğrafçı-Tanıtım Satış eleman ...

Reklam ajansımıza 3 ayrı eleman alınacaktır. Grafiker-Fotoğrafçı-Tanıtım Satış eleman
ercanturkmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ercanturkmen(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ACİLEN Reklam Tanıtım ve Fotoğraf alanında faaliyet gösteren İstanbul Vatan caddesindeki Ajansımıza Freehand, Photoshop, Corel ve illustrator proğramlarından en az ikisini kullanabilen deneyimli ve deneyimsiz bay- bayan grafiker alınacaktır. Avrupa yakasında oturan ve yol sorunu olmayanlar tercih edilecektir.
ACİLEN Reklam Tanıtım ve Fotoğraf alanında faaliyet gösteren İstanbul Vatan caddesindeki Ajansımıza ait Stüdyoda portre ve ürün çekimi yapabilecek photoshop kullanan deneyimli ve deneyimsiz bay-bayan eleman alınacaktır. Avrupa yakasında oturan ve yol sorunu olmayanlar tercih edilecektir.
ACİLEN Reklam Tanıtım ve Fotoğraf alanında faaliyet gösteren İstanbul Vatan caddesindeki Ajansımızın öncelikle Okullara ve özel sektöre yönelik tanıtımını ve satışını yapacak deneyimli ve deneyimsiz bayan ve bay eleman alınacaktır.

Not: Avrupa yakasında oturan ve yol sorunu olmayanlar tercih edilecektir.
Maaş olarak en alt beklentinizi yazmalısınız.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
— Kendiniz hakkında açıklama:
— İletişim bilgileriniz:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:
— İletişim bilgileriniz:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

MG GRAFİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MG GRAFİK

Grafiker / İstanbul

Iş başvuru

Alt 06-10-2009 #3
Iyi derece ıllustrator ve photoshop kullanbılmekteyim.ayrıca orta düzey corel bilgimde var.ilgilerinize.....***********
immortale isimli Üye şimdilik offline konumundadır

immortale(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2009 #4
İyi derecede Freehand, Photoshop ve Corel kullanabilmekteyim. Yol sorunum bulunmamakta. Trakya Üniversitesi Lüleburgaz M.Y.O grafik mezunuyum ayrıca 3 aylık kurs eğitimim de var. Cv için mail adresinizi öğrenebilir miyim?
swordfish isimli Üye şimdilik offline konumundadır

swordfish

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 06-10-2009 #5
Aradığınız kişi benim

yol sorunum yok
deneyimim yok
fazla ücret talebim yok
Illustrator ve Photoshop
Bay
realbad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

realbad

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2009 #6
4 yıldır fotoğraf sektöründe çalışıyorum iyi derece photoshop bilgim var ilğinize
grafiger isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiger

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2009 #7
Merhabalar

Fatihte oturuyorum, yol problemi yok...

Freehand, illustrator, indesign, quarkxpress programlarını kullanıyorum.

mail adresi verirseniz cv yollarım

Mesaj kutunuz dolu olduğu için buradan yazıyorum!
omerkorkmazer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerkorkmazer

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2009 #8
6 Yıllık tecrübem var (Renk ayrımı, matbaa, ajans, yayınevi)
Mac ve Pc ortamlarında Photoshop, Fh, Ai, Quark, Corel programlarını ve çeşitli ofis makinelerini kullanarak kendimi harmanladım iş örneklerim için mail adresinizi atarmısınız.
eskidost3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eskidost3

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 07-10-2009 #9
fotograf ve photoshop konusunda profesyonelim ürün katolog reklam cekimlerinde 5 yıldır çalışmaktayım en alt ücreti derken burada ücret belirtilmez sanıyorum hoş olmazz

özel mesaj atarak iletişime gecelim lütfen
ercanturkmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ercanturkmen(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2009 #10
ACİLEN Reklam Tanıtım ve Fotoğraf alanında faaliyet gösteren İstanbul Vatan caddesindeki Ajansımıza Freehand, Photoshop, Corel ve illustrator proğramlarından en az ikisini kullanabilen deneyimli ve deneyimsiz bay- bayan grafiker alınacaktır. Avrupa yakasında oturan ve yol sorunu olmayanlar tercih edilecektir.

ACİLEN Reklam Tanıtım ve Fotoğraf alanında faaliyet gösteren İstanbul Vatan caddesindeki Ajansımıza ait Stüdyoda portre ve ürün çekimi yapabilecek photoshop kullanan deneyimli ve deneyimsiz bay-bayan eleman alınacaktır. Avrupa yakasında oturan ve yol sorunu olmayanlar tercih edilecektir.

ACİLEN Reklam Tanıtım ve Fotoğraf alanında faaliyet gösteren İstanbul Vatan caddesindeki Ajansımızın öncelikle Okullara ve özel sektöre yönelik tanıtımını ve satışını yapacak deneyimli ve deneyimsiz bayan ve bay eleman alınacaktır. Avrupa yakasında oturan ve yol sorunu olmayanlar tercih edilecektir.

Ekina Ajans - Ercan Türkmen
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları