Reklam ajansımıza grafiker arıyoruz

Sonuçlanan İlanlar - Reklam ajansımıza grafiker arıyoruz Sponsorlu Bağlantılar Reklam fotoğraf stüdyosu bulunan, katalog, broşür, gazete dergi reklamı tasarımı, ambalaj tasarımı vb. yapan reklam ajansımıza; tasarım kabiliyetine ve operatörlüğüne güvenen bir çalışma arkadaşı arıyoruz. İlgilenenler ********* adresine ...

cangörsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cangörsel

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 18-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklam fotoğraf stüdyosu bulunan, katalog, broşür, gazete dergi reklamı tasarımı, ambalaj tasarımı vb. yapan reklam ajansımıza; tasarım kabiliyetine ve operatörlüğüne güvenen bir çalışma arkadaşı arıyoruz. İlgilenenler ********* adresine çalışma örnekleriyle birlikte CV'lerini gönderebilirler.

Art-ı Fikir Reklam ve Tanıtım Fikirleri
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 19-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

b_bilge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

b_bilge

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 19-05-2010 #3
art-ifikir.com adresinizde problem var..
bir sakıncası yoksa firmanız hakkında bilgi alabilir miyiz?

en basitinden semt-şehir bilgisi mesela!
cangörsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cangörsel

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 20-05-2010 #4
Aslına bakarsanız bazı mailler bize ulaştı. Siz nasıl bir problem yaşadınız bilmiyorum. Yine de kendimiz hakkında biraz daha bilgi vermek mantıklı Reklam ajansımıza grafiker arıyoruz 4 Yıllık bir reklam ajansıyız. Beyin Takımı reklam hizmetleri adıyla çıktığımız yola ani bir kararla Art-ı Fikir reklam ve tanıtım fikirleri ismiyle devam etmekteyiz. Uzunca bir süredir Bakırkö'de bulunan ofisimizi ağırlıklı müşterilerimizin olduğu yere yani İstoç'a taşıyoruz şu anda. 1 haziran itibariyle İstoç'taki 3 katlı ofisimizde faalkiyete başlayacağız. Müşteri portföyümüzde genelde plastik ev gereçleri imalatı yapan firmalar var. Home Design, Hobby Life, Titiz Plastik vs
esma hanım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esma hanım

Grafiker / Kocaeli

Alt 20-05-2010 #5
mail atamıyorus neden başka mailadresi varmıdır acaba
b_bilge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

b_bilge

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 21-05-2010 #6
mail adresinizde problem var demedim ki zaten..
web sayfanızda problem var..
mail atmadan önce insan nasıl bir firmayla karşı karşıya olduğunu bilmek istiyor.. bunlar ilan verme koşullarında var ama nedense hala koşullara uymayan ilanlar adminler tarafından onaylanıyor.
neyse verdiğiniz ek bilgiler için teşekkürler..
umarım istediğiniz gibi bir çalışma arkadaşı bulursunuz.