Reklam Ajansımıza Stajer Aranıyor... - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Reklam Ajansımıza Stajer Aranıyor... - İstanbul ...

lagetto17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lagetto17

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklam Ajansımıza Stajer Aranıyor...

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Reklam Ajansımıza kendini geliştirmek isteyen stajer aranıyor.
Yaptığımız işler: Katalog - Afiş - Kartvizit v.b

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Reklam Ajansımıza Stajer Aranıyor... - İstanbul - Reklam Ajansımıza Stajer Aranıyor... - İstanbul ya da Reklam Ajansımıza Stajer Aranıyor... - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Reklam Ajansımıza Stajer Aranıyor... - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

zhlbtl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zhlbtl

Yrd. Grafiker / İstanbul

zuhal betül

Alt 09-10-2012 #3
ilanınız ile ilgileniyorum mail attım bilginize. iyi çalışmalar.
onizuka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onizuka

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 11-10-2012 #4
ben stajyer grafiker olarak kendimi bir şiirkette geliştirmek istiyorum, su an adobe Illustrator, photoshop eğtimini alıyorum.
grfktj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grfktj

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 17-10-2012 #5
merhaba, işyerinizin nerede olduğunu belirtirseniz çok sevinirim.Halkla ilişkiler ve reklamcılık bölümü son sınıf öğrencisiyim.Adobe photoshop(iyi), adobe illustrator(iyi), corel draw(başlangıç), freehand (başlangıç) programlarını biliyorum. Uzun zamandır resimle uğraşıyorum ve tasarımla yakından ilgiliyim. kendimi bu alanda geliştirmek istiyorum.