Reklam Ajansımıza web tasarımı konusunda çalışacak takım arkadaşı arıyoruz - Ankara

İş Veren İlanları - Reklam Ajansımıza web tasarımı konusunda çalışacak takım arkadaşı arıyoruz - Ankara ...

Reklam Ajansımıza web tasarımı konusunda çalışacak takım arkadaşı arıyoruz - Ankara
MentalTanitim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MentalTanitim

Grafiker / Ankara

Alt 23-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklam Ajansımıza web tasarımı konusunda çalışacak takım arkadaşı arıyoruz

Program/Seviye: css, html, php, asp,...

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Tasarım konusuna hakim ya da bu konuda kendini yetiştirmek isteyen fakat iyi bir coder olan takım arkadaşı arıyoruz.

İlgilenen arkadaşların email adresime CV göndermeleri gereklidir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Reklam Ajansımıza web tasarımı konusunda çalışacak takım arkadaşı arıyoruz - AnkaraReklam Ajansımıza web tasarımı konusunda çalışacak takım arkadaşı arıyoruz - AnkaraReklam Ajansımıza web tasarımı konusunda çalışacak takım arkadaşı arıyoruz - AnkaraReklam Ajansımıza web tasarımı konusunda çalışacak takım arkadaşı arıyoruz - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap