Reklam Ajansımızda Çalıştırılmak ve Baştacı Yapılmak Üzere...(Konya/Selçuklu)

Sonuçlanan İlanlar - Reklam Ajansımızda Çalıştırılmak ve Baştacı Yapılmak Üzere...(Konya/Selçuklu) ...

omeruysal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omeruysal

Sanat Yn. / Konya

Dosya16

Alt 13-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklam ajansımızda çalıştırılmak ve baştacı yapılmak üzere zerre-i katre de olsa corel draw, photoshop ve quark gibi programlar kullanabilen yardımcı grafikerler aranmakta; resimli ve word formatındaki cv'leriniz *********** adresine beklenmekte...

* Firma ismi: ********
* Çalışma şartları: Tam zamanlı/ Stajyer
* Özellikleri: Vizyon sahibi, photoshop ve corel proğramlarına hakim.
* İşin mahiyeti: Grafik tasarım.
* İletişim bilgilerinizReklam Ajansımızda Çalıştırılmak ve Baştacı Yapılmak Üzere...(Konya/Selçuklu)************
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

berna_ist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berna_ist

Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2010 #3
ilana bak süpersiniz ya Reklam Ajansımızda Çalıştırılmak ve Baştacı Yapılmak Üzere...(Konya/Selçuklu) konyada oturuyor olsam başvururdum Reklam Ajansımızda Çalıştırılmak ve Baştacı Yapılmak Üzere...(Konya/Selçuklu)
çiçekböcek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

çiçekböcek

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2010 #4
Zerre_i katreden biraz fazla , öğrendim corel kullanmayı lakin konya'da değilim.olabilseydim konya'da baştacınız stajyer olmak isterdimReklam Ajansımızda Çalıştırılmak ve Baştacı Yapılmak Üzere...(Konya/Selçuklu)
elifex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifex(39)

Grafiker / Bolu

Alt 20-05-2010 #5
stajyer olasım geldi Reklam Ajansımızda Çalıştırılmak ve Baştacı Yapılmak Üzere...(Konya/Selçuklu)
workmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

workmedya

Hiç Biri / Konya

Alt 21-05-2010 #6
grafiker açıklarını kapatmışlar bilginize...
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 07-06-2010 #7
aynen bende de öyle Reklam Ajansımızda Çalıştırılmak ve Baştacı Yapılmak Üzere...(Konya/Selçuklu)

:handshake:
omeruysal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omeruysal

Sanat Yn. / Konya

Alt 27-08-2010 #8
Bu ilanın geçerliliği bitmiştir..