reklam ajansımızı kapatmak üzereyiz..:((

Reklam Sektörü - reklam ajansımızı kapatmak üzereyiz..:(( Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar biz eşimle 9 ay önce bir reklam ajansı açtık manisada işlerimiz ilk başta güzel gidiyordu...ama 3 aydır neredeyse hiç iş gelmiyor ve biz bütün gün ajansımızda ...

alikader isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alikader(27)

Grafiker / Manisa

Alt 16-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar biz eşimle 9 ay önce bir reklam ajansı açtık manisada işlerimiz ilk başta güzel gidiyordu...ama 3 aydır neredeyse hiç iş gelmiyor ve biz bütün gün ajansımızda boş boş oturuyoruz ..Eşimde bu durumdan çook sıkıldı ve reklam ajansını kapatmak ve bu işi bir daha yapmıyacağını söylüor..ikimizde aslında istemiyoruz kapatmak...ve ben 20 yaşndayım eşimde 22 yaşında daha çok gencizz insanlar ilk başta helal olsun bu yaşta karı koca ne kadar güzel dükkan açmışssınız işletiyorsunuz diyordu şimdi kapatırsak herkez bize beceremediniz diyecek...::::::reklam ajansımızı kapatmak üzereyiz..:(((

sizin fikriniz varmı işlerimizin güzel olması için neler yapmalıyız ..sizede sormak istedim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 16-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eğer bir reklam ajansına önceleri iyi olan işlerinin ardından sonradan iş gelmiyorsa bunun başlıca nedenleri şunlardır.

1. Yapılan tasarımlar profesyonelce değildir.
2. Müşteri ilişkileri zayıftır.
3. Tasarımlar zamanında teslim edilememektedir.
4. Bulunduğunuz yerde reklam veren yeterli derecede iş alanı yoktur. ( Manisa bu konuda pek sorun yaşamamalı diye biliyorum )

Önemli bir konu ; Oturduğunuz yere kimse iş getirip vermez.Siz ajansta tasarımlarla ilgilenirken eşiniz gerekirse işyerlerini kapı kapı gezerek iş peşinde koşturamalıdır.Buna rağmen iş çıkmıyorsa yukarda saydığım hususları tekrar gözden geçirmelisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 16-09-2010 #3
************* msnden görüşelim...
Bu mesajdan alıntı yap
enesevercan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enesevercan

Webmaster / İzmir

Alt 28-10-2010 #4
*****Forum Kuralları********'den irtibat kurun iş yönlendirebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
mersiniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mersiniz(37)

Grafiker / Mersin

Alt 23-11-2010 #5
bizimde iş yerimiz var 1 senedir 3 müşteri anca gelmiştir ama biz işi dışarıda bluyoruz devamlı geziyoruz pyasayı
Bu mesajdan alıntı yap
Atsız isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atsız

Webmaster / Yozgat

Alt 05-12-2010 #6
İlk başlarda sizi bilen bilmeyen herkes gelip iş yaptıracaktır ve sonradan gelecektir veya gelmeyecektir. Sebepleri ise Nihat beğ'in yazdıklarıyla birebir örtüşüyor. reklam ajansımızı kapatmak üzereyiz..:((

Herşeyin olumlu yönde gelişmesi dileğiyle.
Bu mesajdan alıntı yap
brkmatbaacilik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkmatbaacilik

Matbaacı / İstanbul

çözüm ortagı

Alt 10-01-2011 #7
Lütfen özelden iletişim kuralım çözüm ortagınız olalım.
Bu mesajdan alıntı yap
oreiro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oreiro

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2011 #8
işin arkasından koşmak lazım
Bu mesajdan alıntı yap
kolver isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kolver

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2011 #9
nihat beye katılıyorum iş takibi çok önemli ........reklam ajansımızı kapatmak üzereyiz..:(()
Bu mesajdan alıntı yap
ankaradijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ankaradijital

Grafiker / Ankara

Alt 30-04-2011 #10
3 aydır dükkanda boş boş oturacagınıza birisi şirkette kalsın digeri gezsin iş yok diye bişey mi var koşturacaksınız reklam ajansımızı kapatmak üzereyiz..:((
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları