Reklam ajansına 4 tane logo çalışması

Logo Tasarımları - Reklam ajansına 4 tane logo çalışması ...

moon_lin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moon_lin

Grafiker / İstanbul

Alt 24-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bikaçtane logo denemesi yaptım ama sizce hangisi daha ii karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim..

http://img88.imageshack.us/img88/8890/logofn3.jpg

http://img378.imageshack.us/img378/7683/logo1os8.jpg

http://img372.imageshack.us/img372/9904/logo2uv6.jpg

http://img378.imageshack.us/img378/2870/logo3wd6.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 24-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
4. beğendim güzek çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
_MRW_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_MRW_(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-09-2008 #3
bence yeniden çalışmalar yapmalısın.font seçimlerin olmamış.önce font denemeleri yapmalısın sonra içlerinden en uygun fontları seçip renk denemeleri yapmalısın.reklam ajanslarına yapılan logoları incelemeni tavsiye ederim sana ışık tutacaktır emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
moon_lin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moon_lin

Grafiker / İstanbul

Alt 24-09-2008 #4
Ben bu fontları özellikle seçtim basit fontlar hoşuma gitmiyor. Ayrıca logolarımı çalışmadan önce birçok ajansın logosunu inceledim.. Senin ajans logo anlayışın daha farklı sanırım yaptığın örnekler varsa görmek ve ayrıca bende yorum yapmak isterim Reklam ajansına 4 tane logo çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
begumilin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

begumilin(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-09-2008 #5
arkadas bencede haklı. Seçtiğin fontların bende doğru fontlar olmadığı kanaatindeyim. Bu bir reklam firması için yapılıyorsa tamamen kusursuz olmalı. Fontları gözden geçirmen gerekiyor, basit fontlardan hoslanmıyorsan kendi içinde iyi çözülmüs baska font ailelerini kurcalamanı tavsiye ederim. Emeğine sağlık kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
_MRW_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_MRW_(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-09-2008 #6
bu çalışmaları yorum yapmamız için koymuşsunuz fakat anlaşılan şu ki siz yol gösterici olan olumsuz yorumları kaldıramıyosunuz bunu anladım.lütfen size sunduğum öneriyi dikkate almayınız belli ki öneriye falan ihtiyacınız yok.iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-09-2008 #7
Çalışmalarınız reklamcılık alanı için yetersiz kalabilir.Şu kısmı şöyle bu kısmı böyle demeye gerek yok bence.Çalışmalarınızdaki eksiklik benim gördüğüm kadarıyla uyum sorunu var.3. ve 4. çalışmalarınıza bakacak olursak birinde renkler alakasızca seçilmiş diğerinde de amblem ile uymayan çok klasik bir font seçilmiş.Örnekleri inceleyerek daha iyilerini yapabilirsiniz.Kolay gelsin.
Resim yüklemek için...

Üyelere Özel Forum Kullanım Kılavuzu
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 24-09-2008 #8
Ben çalışmalarınızı beğendim.Elinize sağlık.Şayet beğeni görecelidir.Bence logolar gayet basarılı.Özellikle üçüncüsü.Bence renklerde güzel.Emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
biladisli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

biladisli

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-09-2008 #9
Öncelikle emegine ve eline saglik.

Hepsi üzerinde daha fazla calisman gerekir kanisindayim..1 ve 4 üzerinde farkli fontlar denemelisin bana göre....Detay Reklam detaylara dikkat....kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 24-09-2008 #10
bana sorarsan calısmalarının hıcbırınde detay yazısı okunmuyor.. kımınde etay kmınde netay dıye okunuyor.. bunu ben anlayabılırım ama sokaktaki insan orada detay yazdıgını anlayamıyabılır.. 7 den 70 e herkesın okuyabılecegı tasarımlar yapmalısın.. ve sen genelınde e yada d karakterlerınde çalışmıssın oysa orada senın ıcın altın sayılabıcek olan ve her sekle her uyuma sokabılecegın y harfi var.. bırde onunla calısmayı dene mesela.. amblem tarzı bısey kullanacaksan ılla sol tarafında olması gerekmıyor.. sagına da koyabılırsın.. neyse.. bıraz daha calısılması gerektıgının kanısındayım..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ajansina, ajansına, calismasi, Çalışması, logo, reklam, tane