Reklam ajansına acil stajyer lazım - Antalya

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Reklam ajansına acil stajyer lazım - Antalya ...

memin07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memin07

Grafiker / Antalya

Alt 23-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklam ajansına acil stajyer lazım

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Antalyadaki reklam ajansına yetiştirilmek üzere stajyer alınacaktır.Photoshop bilmesi yeterlidir.

E-posta:

Telefon: 0543 315 49 31
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Reklam ajansına acil stajyer lazım - AntalyaReklam ajansına acil stajyer lazım - AntalyaReklam ajansına acil stajyer lazım - AntalyaReklam ajansına acil stajyer lazım - Antalya

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sefacanga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sefacanga

Grafiker / Antalya

Alt 12-05-2015 #3
Eger staj degilde yardımcı grafiker arıyorsanız Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Yardımcı Grafiker - Antalya bu link bilgilerime ulasabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap