Reklam ajansına eleman aranmaktadır - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Reklam ajansına eleman aranmaktadır - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Reklam ajansına eleman aranmaktadır Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Photoshop ( iyi ) Corel draw ( orta ) Adobe grafik programlarından bildiği kadarı... Çalışma Şartları: Tam Zamanlı ...

wisky isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wisky

Grafiker / Nevşehir

Alt 07-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklam ajansına eleman aranmaktadır

Program/Seviye: Photoshop ( iyi )

Corel draw ( orta )

Adobe grafik programlarından bildiği kadarı...

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Bakırköyde Olan reklam ajansımızı yeniliyoruz.

Çok eski olmayan ajansımızda bizimle birlikte çalışacak arkadaşlar arıyoruz.

Açıkcası Bizimle birlikte her işi yapabilecek ben grafikerim burda otururum başka bir iş yapmam demeyen sağlam görünüşüne önem veren beyin fırtınası yapabileceğimiz takım arkadaşı aramaktayız programları çok iyi bilmesi şart değil. yeterki dürüst açık fikirli olsun. Her aşamada birlikte adım atabileceğimiz bir ARKADAŞ olsun.

E-posta:

Telefon: 0212 570 89 40
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Reklam ajansına eleman aranmaktadır - Türkiye Geneli - Reklam ajansına eleman aranmaktadır - Türkiye Geneli ya da Reklam ajansına eleman aranmaktadır - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Reklam ajansına eleman aranmaktadır - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
haziran 12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haziran 12

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 07-02-2012 #3
cv gönderdim
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 07-02-2012 #4
sizi gerçekten takdir ettim grafiker arıyoruz dememişsiniz eleman arıyoruz demişsiniz.iyi günler iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
karahan1981 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karahan1981

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2012 #5
Mail gönderdim
Bu mesajdan alıntı yap
Yakup Savran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yakup Savran

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2012 #6
sizi gerçekten takdir ettim grafiker arıyoruz dememişsiniz eleman arıyoruz demişsiniz.iyi günler iyi çalışmalar
Size şiddetli bir şekilde katılıyorum !
Bu mesajdan alıntı yap
wisky isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wisky

Grafiker / Nevşehir

Alt 07-02-2012 #7
Saolun arkadaşlar böyle olması gerek. bende bazı yerlerde çalıştım ve grafiker diye gittiğim yerde telefona baktım 1 ay boyunca =) kimseyi kandırmıyorum arkamdan küfür etmesin kimse dürüstce belirttim saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
mustafaustura isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustafaustura

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 08-02-2012 #8
mail gönderdim
Bu mesajdan alıntı yap