Reklam Ajansına Grafiker Aranıyor - Ankara

İş Veren İlanları - Reklam Ajansına Grafiker Aranıyor - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Reklam Ajansına Grafiker Aranıyor Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: InDesign / Profesyonel düzeyde Illustrator / Profesyonel düzeyde Photoshop / Profesyonel düzeyde Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik ...

emrahciftci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrahciftci

Sanat Yn. / Ankara

Alt 20-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklam Ajansına Grafiker Aranıyor

Program/Seviye: InDesign / Profesyonel düzeyde
Illustrator / Profesyonel düzeyde
Photoshop / Profesyonel düzeyde
Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)
Askerlik Durumu: Yapmış
Medeni Hali: Önemli Değil
İşle ilgili açıklama: Barek Reklam, grafik tasarım üretim araçlarını macintosh ortamında hızlı ve verimli kullanabilen grafik tasarımcı arıyor.
CV ve portfolyo ile yapacağınız başvuruları bekliyoruz.
Yarı zamanlı veya freelance başvurularını yapmayınız, tam zamanlı bir çalışma arkadaşı arıyoruz!
E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Reklam Ajansına Grafiker Aranıyor - Ankara veya Reklam Ajansına Grafiker Aranıyor - Ankarasayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap