reklam ajansına grafiker aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - reklam ajansına grafiker aranıyor ...

erolc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erolc

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklam ajansımıza matbaa tecrübesi olan grafik tasarım yapmayı (katalog,,broşür,el ilanı,kartvizit,fatura vs)bilen iyi derece corel draw photoshop ve freehand programlarını kullanmayı bilen bayan grafiker aranıyor ilgilenenlerin özel mesaj atmasını rica ederiz
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

erolc

Hiç Biri / İstanbul

Reklam ajansına bayan grafiker

Alt 28-04-2008 #3
Reklam ajansına matbaa tecrübesi olan katalog,boroşür,kartvizit,kurumsal kimlik,el ilanı vs.vs. çalışmaları yapmış dizgiden baskıa kadar olan tüm işlemleri bilen (montaj) İstanbul avrupa yakasında oturan bayan eleman aranıyor.

İlgilenenlerin özel mesaj atması rica olur. Lütfen freelance iş yaplar mesaj atmasın

erolc

Hiç Biri / İstanbul

Grafiker aranıyor

Alt 19-05-2008 #4
Reklam ajansına matbaa tecrübesi olan katalog,boroşür,kartvizit,kurumsal kimlik,el ilanı vs.vs. çalışmaları yapmış dizgiden baskyıa kadar olan tüm işlemleri bilen (montaj) İstanbul avrupa yakasında oturan bayan eleman aranıyor.

İlgilenenlerin özel mesaj veya mail atması atması rica olur. Lütfen freelance iş yaplar mesaj atmasın
Alt 19-05-2008 #5
Merhaba ben 6 ay oldu matbaada grafıkerlık yapıyprum ama matbaada tasarım anlamında gelıstıremıyorsunuz kendınızı maalesef o yuzden bu anlamdada gelıstırmek ıstıyorum kendımı corel kullanmıyoruz freehand ve photoshop..ılgılenırsenız nerede semt olarak ogrenebılrımıyım...
tulip isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tulip

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2008 #6
merhabalar matbaa bilgim var ve tecrübeliyim sizinle görüşmek isterim.

erolc

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-05-2008 #7
Reklam ajansına matbaa tecrübesi olan katalog,boroşür,kartvizit,kurumsal kimlik,el ilanı vs.vs. çalışmaları yapmış dizgiden baskıa kadar olan tüm işlemleri bilen (montaj) İstanbul avrupa yakasında oturan bayan GRAFİKER aranıyor.

İlgilenenlerin özel mesaj atması rica olur. Lütfen freelance iş yaplar mesaj atmasın

erolc

Hiç Biri / İstanbul

Tasarımcı grafiker aranıyor

Alt 23-05-2008 #8
Reklam ajansına matbaa tecrübesi olan katalog,boroşür,kartvizit,kurumsal kimlik,el ilanı vs.vs. çalışmaları yapmış dizgiden baskıa kadar olan tüm işlemleri bilen (montaj) İstanbul avrupa yakasında oturan bayan eleman aranıyor.

gökhanadem_85

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-06-2008 #9
Mrb Ben Yeni üye Oldum.anadolu Yakasında Maltepe-kadıköy Arası Semtlerde Grafikerlik Işi Arıyorum.freehand,fhotoshop Ve Quark Express Programlarına Hakimim.netron Grafikerlik Kursundan Eğitim Aldım...ilgilenirseniz Sevinirim

YERİNİZ NERDE BİLGİ VERİRSENİZ SEVİnirim

erolc

Hiç Biri / İstanbul

Ajansa Tecrübeli Bayan Grafiker Aranıyor

Alt 14-06-2008 #10
Corel Draw Photoshop Freehand programlarına hakim matbaa tecrübesi olan Bayan grafiker aranıyor.İlgilenenlerin Özel mesaj ile veya mail yolu ile ulaşmaları rica olur.Avrupa Yakası
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ajansa, ajansımıza, ajansına, aranıyor, bayan, grafiker, reklam, tecrübeli