Reklam Ajansına Stajyer Arıyoruz - İzmir

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Reklam Ajansına Stajyer Arıyoruz - İzmir Sponsorlu Bağlantılar Reklam Ajansına Stajyer Arıyoruz Şehir: İzmir Cinsiyet: Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: PDF Rekam & Tasarım olarak bünyemizde yetiştirilmek üzere bayan stajyer aramaktayız. Lütfen ...

Reklam Ajansına Stajyer Arıyoruz - İzmir
blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklam Ajansına Stajyer Arıyoruz

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: PDF Rekam & Tasarım olarak bünyemizde yetiştirilmek üzere bayan stajyer aramaktayız. Lütfen CV ve Portfolyonuzu aşağıdaki e-posta adresine yolladıktan sonra aşağıdaki telefon numaramızdan bizi haberdar ediniz.

E-posta:

Telefon: 0232 999 92 99
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Reklam Ajansına Stajyer Arıyoruz - İzmirReklam Ajansına Stajyer Arıyoruz - İzmirReklam Ajansına Stajyer Arıyoruz - İzmirReklam Ajansına Stajyer Arıyoruz - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Stajyer Alımı - İzmir

Alt 20-07-2013 #3
Stajyer Alımı

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: PDF Reklam & Tasarım bünyesine ilgili bölümlerden mezun / öğrenci yetiştirilmek üzere stajyer alımı yapılacaktır. CV ve Portfolyonuzu mail olarak yolladıktan sonra iletişim numaralarımızdan bize ulaşınız.

E-posta:

Telefon: 0232 999 92 99
Bu mesajdan alıntı yap
Guclu1993 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Guclu1993(24)

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 09-09-2013 #4
bay olsa olmuyormu ?
Bu mesajdan alıntı yap