Reklam ajansına tasarım yönü kuvvetli grafiker aranmaktadır

Sonuçlanan İlanlar - Reklam ajansına tasarım yönü kuvvetli grafiker aranmaktadır ...

atrin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atrin

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlaç firmalarına destek veren İstanbul/Ataşehir'de bulunan yaratıcı medikal ajansımız için (binbirfikir) düşüncelerimizi görsele dönüştürebilecek, bizimle beraber tam gün çalışacak arkadaşlar arıyoruz.

- Photoshop, illustrator, freehand programlarında uzman

- Uygulama yönü kuvvetli

- Talep geldiğinde tasarım yapabilecek hayal gücüne sahip

- Tercihan ajans geçmişi bulunan (ilaç firmalarına hizmet vermiş ajans geçmişi olan arkadaşlarımıza öncelik gösterilecektir)

Yukarıda yazanlara bakınca "aaa aynı ben" diyen arkadaşlar özgeçmiş ve portfolyolarını ********* adresine gönderebilirler.

Not: Yukarıda yazılan maddeler haricinde 3d, flash uygulamaları ve web tasarımı yapabilen arkadaşlarımız çalışmalarının linklerini göndermekten çekinmesinler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Reklam ajansına tasarım yönü kuvvetli grafiker aranmaktadır veya Reklam ajansına tasarım yönü kuvvetli grafiker aranmaktadırsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

atrin

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-12-2010 #3
başvurular devam ediyor arkadaşlar.

atrin

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-01-2011 #4
Özgeçmişinizi göndermenizi bekliyoruz.
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır