Reklam Ajansına tasarımcı Grafiker ve Y.Grafiker arıyoruz

Sonuçlanan İlanlar - Reklam Ajansına tasarımcı Grafiker ve Y.Grafiker arıyoruz ...

rakish isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rakish

Sanat Yn. / İstanbul

Dosya19

Alt 30-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yaptığım tasarımları gururla gösterebilirim diyorsanız, deklanşöre basmasamda iyi fotoğraftan anlarım diyorsanız, çalışırken parmaklarımı takip etmekte zorlanırsın diyorsanız, çalışma örneklerinizle birlikte TG koduyla,

Grafikerlikten az buçuk anlıyorum ama öğrenmeye çok hevesliyim ve yeni şeyler öğrenmekten asla yılmam diyorsanız YG koduyla

********* adresine CV'nizi gönderiniz.

Art-ı Fikir Reklam ve Tanıtım Fikirleri
İstoç 46. Ada No:27 İkitelli/İstanbul

Bu arada Reklam Ajansımız hakkında da biraz bilgi vermekte fayda var. 4 sene Beyin Takımı adıyla çıktığımız yola şimdi Art-ı Fikir olarak devam etmeye karar verdik. Sürekli çalıştığımız müşterilerimiz arasında Hobby Life, Irak Plastik, Titiz Plastik, Ba-Ger, Arkel Elektronik, İnebolu Ambalaj vs. sayılabilir.
Birlikte çalışabilmek dileği ile...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 31-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

b_bilge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

b_bilge

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 31-05-2010 #3
güzel ve net bir ilan.. olması gerektiği gibi.. sizi tebrik ederim..