Reklam Ajansında Çalışmak Üzere - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Reklam Ajansında Çalışmak Üzere - İstanbul ...

mertnalan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mertnalan

Grafiker / İstanbul

Alt 26-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklam Ajansında Çalışmak Üzere

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Basılı İşler Alanında Tam Hizmet Vermek Amacıyla 1990 Yılında Kurulan Dörtk, Bugün Hedeflediği Kariyerinin Üst Noktalarına Ulaşmayı Başarmış Bir Reklam Ajansıdır. Ajansımızda Çalışmak Üzere Deneyimli Deneyimsiz Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun Prezentabl Satış Temsilcileri Aranmaktadır.Telefonla veya e-mail İle Randevu Alabilirsiniz.
E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Reklam Ajansında Çalışmak Üzere - İstanbul - Reklam Ajansında Çalışmak Üzere - İstanbul ya da Reklam Ajansında Çalışmak Üzere - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Reklam Ajansında Çalışmak Üzere - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Reklam Ajansında Çalışmak Üzere - İstanbul | Reklam Ajansında Çalışmak Üzere - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..