Reklam ajansında çalıştırılmak üzere acil grafiker aranıyor . . . - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Reklam ajansında çalıştırılmak üzere acil grafiker aranıyor . . . - Türkiye Geneli ...

Reklam ajansında çalıştırılmak üzere acil grafiker aranıyor . . . - Türkiye Geneli
KilitOzzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KilitOzzy

Matbaacı / İstanbul

Alt 29-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklam ajansında çalıştırılmak üzere acil grafiker aranıyor . . .

Program/Seviye: Gerekli programlar ( Quark, Freehand, Photoshop . . . vb. )

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Reklam ajansında çalıştırılmak üzere Gazete, katolog, insert, broşür yapımında çalıştırılmak üzere deneyimli yaratıcı eleman aranmaktadır.

E-posta:

Telefon: 0549 289 76 76
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Reklam ajansında çalıştırılmak üzere acil grafiker aranıyor . . . - Türkiye Geneli - Reklam ajansında çalıştırılmak üzere acil grafiker aranıyor . . . - Türkiye Geneli ya da Reklam ajansında çalıştırılmak üzere acil grafiker aranıyor . . . - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Reklam ajansında çalıştırılmak üzere acil grafiker aranıyor . . . - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Reklam ajansında çalıştırılmak üzere acil grafiker aranıyor . . . - Türkiye Geneli | Reklam ajansında çalıştırılmak üzere acil grafiker aranıyor . . . - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
brkoztrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkoztrk

Grafiker / İstanbul

Alt 02-08-2011 #3

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop : İyi Derecede
Illustrator : İyi Derecede
İndesing : İyi Derecede
Flash : Orta Derecede
Dreamwear : Orta Derecede

İş deneyimi ve içeriği: Kilowatt ajans, ceyt ajans, line sanat, birkareklam vb yerlerde grafik tasarımcı olarak çalıştım.

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Tnt Ekspress, Hisar, Güneş Sigorta gibi büyük firmaların dergi, insert, donkart, afiş, mağaza giydirmeleri işlerini yaptım.

İşle ilgili açıklama: Bilgi adam teknolojileri web tasarım&grafik tasarım üstün başarı mezunuyum iki yıldır sektörde freelance ve tam zamanlı olarak çalışmaktayım.

E-posta:

Telefon: 0537 958 98 14

ilgilenirseniz sevinirim iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
asabi_prenses isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asabi_prenses

Grafiker / İstanbul

Alt 04-09-2011 #4
mail.adresinize cv mi yolladım ilgilenirseniz sevinirim saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
hande457 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hande457

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 11-09-2011 #5
merhaba ben yetiştirilmek üzere grafiker olarak çalışmak istiyorum iyi derecede freehand bilgim ve orta düzeyde photoshop bilgim var eğer düşünürseniz ilginizi beklerim teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Atillagrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atillagrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 20-09-2011 #6
İstanbul avrupa yakasında iş aramaktayım - İstanbul

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Program/Seviye: ilüstrator- iyi
freehand - başlangıç
indesing - İYi
Photoshop - iyi

İş deneyimi ve içeriği: İş deneyimi ve içeriği:3 yıllık bi tecübem var(insert, katalog, el ilanları, Menü, Kartvizit, Afiş, Dergi Vs) işler yaptım... Kendimi geliştirmek istiyorum. Saat sorunum yoktur...

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Cep telefonum 7/24 açıktır... Tecciliyim Grafik tasarım bölümünde okudum meslek lisesi Özelbi grafik kursunda kurs aldım...
E-posta:[email protected]

Telefon: 05318715309
Bu mesajdan alıntı yap