Reklam çalışma tabela tavuk & kebap salonu

Afiş Tasarımı - Reklam çalışma tabela tavuk & kebap salonu Sponsorlu Bağlantılar ARKADAŞIMIN KURUDUĞU KEBAP SALONUNA YAPTIĞIM ÇALIŞMA BEŞKONAKLAR YORUMLAYAN HERKESE TEŞEKKÜRLER.......

rüzgar adam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rüzgar adam

Grafiker / Malatya

Alt 12-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ARKADAŞIMIN KURUDUĞU KEBAP SALONUNA YAPTIĞIM ÇALIŞMA
BEŞKONAKLAR
YORUMLAYAN HERKESE TEŞEKKÜRLER....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yiğidim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yiğidim(46)

Grafiker / Kayseri

Alt 12-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle paylaşım için sağol. Tasarım çok sıkışık. Textllerin yerleşimi yanlış olmuş(Mesela Tavukçulukla telefon aynı sırada). Çok fazla ürün girilmiş(Muhtemelen bunu müşterinin isteği olarak kabul ediyorum). Alel acele yapılmış bir çalışma gibi, biraz daha özen gösterirsen iyi bir çalışma çıkar.

Çalımlarında başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
rüzgar adam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rüzgar adam

Grafiker / Malatya

Alt 12-08-2009 #3
slm yiğit kardeş yorumun için çok sağol ürünleri çokluğu müşterinin isteği telefona gelirsek sipariş için tel ön planda olması lazım standardın dışında olmasını istedim bide tel için: alel acele değil çalışmam zamana uyum sağlayarak yaptığım bir çalışmam yorumun için sağol dostum...
Bu mesajdan alıntı yap
Yiğidim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yiğidim(46)

Grafiker / Kayseri

Alt 12-08-2009 #4
Rica ederim. Çalışmalarında yerine Çalımlarında yazmışım yamlışlıkla pardon Reklam çalışma tabela tavuk & kebap salonu
Bu mesajdan alıntı yap
layore isimli Üye şimdilik offline konumundadır

layore

Grafiker / Bursa

Alt 05-09-2009 #5
berbat denebilir
Bu mesajdan alıntı yap
pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 05-09-2009 #6
berbat denebilir
öncelik le arkadaş çalışmasını yüklerken sana anket tarzında bir soru sormuyor eğer bu işten anlıyorsan kötü olan şeyi yorumla anlamıyorsan böyle bir yapma

çalışmaya gelecek olursak "Yiğidim" adlı arkadaşa katılıyorum dizilim yanlış ve ürünler kalabalık bence 3 ten fazla ürün koyma birde gardient olarakta beyaz yerine alta koyu mavi üste açıkmavi verirsen daha hoş durabilir paylşım için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2009 #7
mavi zemin olmamış.Sönük kalmış.Başka bir renk olabilir.
Sıradan bir çalışma bu okadar çok görüyorumki bu tarz çalışmaları.daha güzel fikirlerle orjinal işler çıkartılabilirdi.Açıkcası beğenmedim Reklam çalışma tabela tavuk & kebap salonu

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
msdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msdesign

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2009 #8
olmamış bencede,çok karışık duruyor.telefon numarası altta olsa daha iyi olurdu,yazı fontu değiştirilebilinir.paylaştığın için tşkler
Bu mesajdan alıntı yap
black ghost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

black ghost

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2009 #9
Daha farklı birşey yapabilirdin arkadaşım sıradan bir çalışma olmuş resimlere göllgelendirme verebilirdin.Daha canlı renkler kullanılabilirdi..
Bu mesajdan alıntı yap
HaLiLL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HaLiLL

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 06-09-2009 #10
Bana göre de olmamış. Basit dürümcü tabelasına benziyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları