Reklam Departmanına Stajyer / Avrupa yakası - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Reklam Departmanına Stajyer / Avrupa yakası - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Reklam Departmanına Stajyer / Avrupa yakası Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Firma ismi: Regi Güvenlik Sistemleri Aranan nitelikler -Adobe tasarım ...

darkjag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkjag

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklam Departmanına Stajyer / Avrupa yakası

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Firma ismi: Regi Güvenlik Sistemleri

Aranan nitelikler
-Adobe tasarım programları (iyi): InDesign, Illustrator, Photoshop
- Web tasarım uygulama (orta)
- Office Programları (iyi)

İSTOÇ Ticaret Merkezi'nde bulunan firmamızın Reklam Departmanında, firmamıza ait her türlü görsel tasarım ve uygulamanın yapılmasında görevlendirilmek üzere stajyer öğrenci arayışındayız.

İlgili kişi

İrem Demirezer / Reklam Sorumlusu

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Reklam Departmanına Stajyer / Avrupa yakası - İstanbul - Reklam Departmanına Stajyer / Avrupa yakası - İstanbul ya da Reklam Departmanına Stajyer / Avrupa yakası - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Reklam Departmanına Stajyer / Avrupa yakası - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

darkjag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkjag

Grafiker / İstanbul

Alt 25-05-2012 #3
ilanın geçerliliği bitmiştir.
Teşekkürler.