reklam duvarı kiralamak ile ilgili sözleşme örneği

İşverenlerin Soru ve Sorunları - reklam duvarı kiralamak ile ilgili sözleşme örneği ...

mete meral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mete meral

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba herkese,

Reklam duvarı kiralamk ile ilgili duvar sahibi ve kiralayanın arasında imzalanacak hazır sözleşme örneği elinde olan var mı?

konuyu nereye açacağımı bulamadım, bilemedim. umarım yanlış yerde değilimdir.

iyi çalışmalar herkese
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

darkdevill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 28-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
banada o taz birşey lazım bir firmayla sözleşmeli çalışmak için nasıl bir yol izlemeliyim birde sözleşme örneği lazım elinde olan varsa memnun olurum
Bu mesajdan alıntı yap
allicho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

allicho

Grafiker / Ankara

Alt 14-11-2009 #3
bu konuyla ilgili bana ulaşın kurallar nasıl işliyor bilmiyorum yanlış davranmak istemem. sevgiler...
Bu mesajdan alıntı yap
hksert78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hksert78

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 16-11-2009 #4
merhabalar
bu konuda size yardımcı olabilirim.
Öncelikle duvarınızın gerçekden reklam kullanımına uygun olması gerekir. Bu konuda İstanbul büyüksehir Blediyesi Kentsel Tasarım Merkezinin onayı gerekir. İstanbul da iseniz. Bunun dışında diğer hemen hemen tüm illerde Belediye vergisi kısmını yatırdınız mı genellikle bir sorun çıkmaz.

Yok siz sadece ben duvarımı bir reklam mecra satıcısına kiralamak istiyorum derseniz işte o zaman sözleşmeyi siz değil kiralamak isteyen mecra satıcısı şirket size getirecektir.

Yine bir sözleşme örneği görmek isterseniz ben sizlere özelden göndermeye çalışacağım.
Sadece örnek bir sözleşme...
Bu mesajdan alıntı yap
mete meral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mete meral

Grafiker / İstanbul

Alt 07-12-2009 #5
merhabalar
bu konuda size yardımcı olabilirim.
Öncelikle duvarınızın gerçekden reklam kullanımına uygun olması gerekir. Bu konuda İstanbul büyüksehir Blediyesi Kentsel Tasarım Merkezinin onayı gerekir. İstanbul da iseniz. Bunun dışında diğer hemen hemen tüm illerde Belediye vergisi kısmını yatırdınız mı genellikle bir sorun çıkmaz.

Yok siz sadece ben duvarımı bir reklam mecra satıcısına kiralamak istiyorum derseniz işte o zaman sözleşmeyi siz değil kiralamak isteyen mecra satıcısı şirket size getirecektir.

Yine bir sözleşme örneği görmek isterseniz ben sizlere özelden göndermeye çalışacağım.
Sadece örnek bir sözleşme...
çok sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
quarantino isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quarantino

Grafiker / İzmir

Alt 02-03-2010 #6
Arkadaşlar selam Duvar kiralama sözleşmesi banada lazım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İlginize teşekkür.
Bu mesajdan alıntı yap
hasan64 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasan64

Hiç Biri / İzmir

Alt 02-06-2010 #7
merhabalar banada duvar reklam sözleşmesi örneği lazım bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirm.
Saygılarıla hasan CABAR
Bu mesajdan alıntı yap
Batı Ataşehir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Batı Ataşehir

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-06-2010 #8
Banada gönderirseniz özelden, sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
tahirbaran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tahirbaran

Bilg. Teknikeri / Kayseri

Alt 08-12-2010 #9
Arkadaşalar bilboard satışı ile ilgili sözleşme yada anlaşma formu örneği lazım... Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
yts70 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yts70(47)

Grafiker / Ankara

Alt 01-04-2011 #10
bilboard ile ilgili bana da sözleşme örneği lazım. Acaba elinde olan varsa benimle irtibata geçebilir mi lütfen?
Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları