Reklam Firması İçin Kurumsal Kimlik Çalışması

Logo Tasarımları - Reklam Firması İçin Kurumsal Kimlik Çalışması ...

TRY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TRY(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 11-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Arayüz - Kartvizit ( Ön, Arka ) - Antetli Kağıt ve Zarf ' tan oluşan kurumsal kimlik çalışması. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MUSTAFA BAYRALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MUSTAFA BAYRALI(21)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 11-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmanızı çok beğendim, kurumsal kimlik çalışmalarını hangi programda yaptığınızı ve bu nesnelerin şablon halinde program içerisinde hazır olarak mı bulunduğunu öğrenebilir miyim?
Bu mesajdan alıntı yap
sonercik72 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sonercik72

Alt 11-08-2011 #3
genel olarak tasarımınız güzel. ben sedace web sayfası için yorum yapmak istiyorum burda. bana çok fazla ve boğucu geldi KIRMIZI'dan dolayı, kırmızı en sevdiğim renk olduğu halde. web master değilim ama düşüncem böyle. en azından menü kısmını farklı bir renk mesela beyaz kullanabilirdiniz diğer çalışmalarınızla uyumlu olması bakımından. kırmızıyı sizde seviyorsunuz herhalde onun için baya bir KIRMIZI kullanmışsınız arka zemini bile.
Bu mesajdan alıntı yap

TRY(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 11-08-2011 #4
Çalışmanızı çok beğendim, kurumsal kimlik çalışmalarını hangi programda yaptığınızı ve bu nesnelerin şablon halinde program içerisinde hazır olarak mı bulunduğunu öğrenebilir miyim?
Beğenilmesine çok sevindim, teşekkür ederim. Kullandığım program Corel Draw ve hazır şablon gibi birşeyde kullanmadım. Tamamı benim çalışmamdır.

genel olarak tasarımınız güzel. ben sedace web sayfası için yorum yapmak istiyorum burda. bana çok fazla ve boğucu geldi KIRMIZI'dan dolayı, kırmızı en sevdiğim renk olduğu halde. web master değilim ama düşüncem böyle. en azından menü kısmını farklı bir renk mesela beyaz kullanabilirdiniz diğer çalışmalarınızla uyumlu olması bakımından. kırmızıyı sizde seviyorsunuz herhalde onun için baya bir KIRMIZI kullanmışsınız arka zemini bile.
Söylediklerinizde çok haklısınız, sizinde belirttiğiniz gibi menuyu beyaz yaparakta deniyebilirim. yorum için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 11-08-2011 #5
Logo çalışmanız için daha önce yorum yapmıştım.. Kurumsal çalışmanızda başarılı görünüyor emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

TRY(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 11-08-2011 #6
Logo çalışmanız için daha önce yorum yapmıştım.. Kurumsal çalışmanızda başarılı görünüyor emeğinize sağlık..
Teşekkür ederim Reklam Firması İçin Kurumsal Kimlik Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 11-08-2011 #7
tebrik ederim başarılı bir çalışma
emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

TRY(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 11-08-2011 #8
tebrik ederim başarılı bir çalışma
emeğinize sağlık
Teşekkür ederim. Reklam Firması İçin Kurumsal Kimlik Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
mr.grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.grafik

Alt 12-08-2011 #9
Oldukça vasat (-) çalışma EGİTİM ŞART !
Bu mesajdan alıntı yap

TRY(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 13-08-2011 #10
Oldukça vasat (-) çalışma EGİTİM ŞART !

Profilinizi biraz inceledimde henüz sitede yayınlanmış bir çalışmanız mevcut değil bir firma için logo yapmışsınız ama görseli yüklemeyi başaramamışsınız.

Bir mesajınızda :
Grafik Tasarım (Freelance) çalışılır....

Program bilgilerim : Photoshop : ileri seviye
İllistrator : İleri seviye
After efect : Orta seviye
Autodesk maya : orta seviye
Diye yazmışsınız

Ve bir başka mesajınızda da
Merhaba arkada?lar size bir konuda dan??mak istiyorum illistratör videolu ders anlatan bir site biliyormusunuz ben bu program? profesyonelce ögrenmek istiyorum bunun için ne yapmal?y?m lütfen yard?m...

Daha bitmedi, bana yaptığınız vasat yorumunu TrStar isimli kullanıcıyada yapmışsınız. Önce tesadüf sandım. Sonra baktımki ikimizde senin, "Mutlaka okuyun" başlıklı konunun aleyhinde yazı yazmışız. Bu arada mutlaka okuyun başlıklı konunun içeriğide Ajanslarda çalışan grafikerler acaba kaç lira maaş alıyor gibi bir soru idi. Merak edenler için söylemiş olayım.

Aslında bu vasat yorumunu ilk gördüğümde şunu yazmıştım.
Yorum için teşekkür ederim yanlışlarımı söylerseniz birşeyler öğrenmiş olurum şeklinde bişeydi. Ama Her ne hikmetse ilk defa birinin profilini inceledim ve bunlarla karşılaştım. Sonrasında yazmadan edemedim normal olarak.
Kafamı en çokta ne kurcalıyor biliyormusun. Bir işe girsen, sende İllustrator ileri seviye ya ama bişede yapamasan ne olucaktı , yada ne olmasını bekliyosun. İş bulmak için böyle bir yalan söylemeye nasıl cesaret edebiliyosun.

Neyse sana hayırlı işler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları