Reklam ilan departmanında çalıştırılmak üzere elemanlar aranıyor - Adıyaman

İş Veren İlanları - Reklam ilan departmanında çalıştırılmak üzere elemanlar aranıyor - Adıyaman ...

cairex_21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cairex_21(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklam ilan departmanında çalıştırılmak üzere elemanlar aranıyor

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Reklam ilan departmanında çalıştırılmak üzere elemanlar aranıyor - AdıyamanReklam ilan departmanında çalıştırılmak üzere elemanlar aranıyor - AdıyamanReklam ilan departmanında çalıştırılmak üzere elemanlar aranıyor - AdıyamanReklam ilan departmanında çalıştırılmak üzere elemanlar aranıyor - Adıyaman

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
HSC02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HSC02

Grafiker / Adıyaman

Alt 20-04-2015 #3
Merhaba iyi günler.Samsun 19 Mayıs ün.Resim ört.grafik bölümünü bitirdim Samsun'da ve Gaziantepte reklam ajanslarına çalıştım.askerliğini yaptım.Adıyamanda ikamet ediyorum.uygun görürseniz sizinle çalışmak isterim. 05416361074 Hüseyin Coşkun
Bu mesajdan alıntı yap