reklam müdürlüğü, koordinatör, grafik sorumlusu - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - reklam müdürlüğü, koordinatör, grafik sorumlusu - İstanbul ...

efsane-dogukan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsane-dogukan(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

reklam müdürlüğü, koordinatör, grafik sorumlusu

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: corel draw çok iyi
photoshop iyi
3d max başlangıç

İş deneyimi ve içeriği: 12 yıldır reklam sektöründeyim hem matbaa hemde açıkhava reklamcılığında deneyime sahibim 8 yıl kendi ajansımı çalıştırdım şuan çalıştığım şirkette koordinatör olarak çalışmaktayım müşteri diyaloğundan işin başlangıç, imalat ve teslimatına kadar tüm evrelere hakim durumdayım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: grafik tasarım konusunda hızlı çözümler sunabilirim aynı zamanda reklam metnide hazırlayabilirim

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları reklam müdürlüğü, koordinatör, grafik sorumlusu - İstanbul - reklam müdürlüğü, koordinatör, grafik sorumlusu - İstanbul ya da reklam müdürlüğü, koordinatör, grafik sorumlusu - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | reklam müdürlüğü, koordinatör, grafik sorumlusu - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

muzurvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzurvan

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-05-2012 #3
merhaba,
detaylı cv'niz, portfolio'nuz ve ücret beklentinizi adresine mail atabilirmisiniz.
teşekkürler

efsane-dogukan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsane-dogukan(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-05-2012 #4
merhaba,
detaylı cv'niz, portfolio'nuz ve ücret beklentinizi adresine mail atabilirmisiniz.
teşekkürler
merhaba sitenizden baktım anadolu yakasında yeriniz sanırım ben avrupa yakasında bahçelievlerdeyim
asra24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asra24

Matbaacı / İstanbul

Alt 28-05-2012 #5
********* bizimle iletişime geçer misiniz? ASRA MATBAA/500 EVLER-GOP