reklam sayfası

Deneme Çalışmalar - reklam sayfası ...

reklam sayfası
erdogan.34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdogan.34

Grafiker / İstanbul

reklam sayfası

Alt 24-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yapmış olduğum reklam sayfası tasarımımı sizlerin değerli yorumlarına sunuyorum

reklam sayfası
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 24-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tamamı kendi tasarımınız mı yoksa montajmı..? genel olarak fena değil ama bana bir boşluk var gibi geldi böyle göz doldurucu değil, fondan dolayımı karamsarda kaldım başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
erdogan.34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdogan.34

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2012 #3
burdaki düşünce ve uygulama bana aittir
Bu mesajdan alıntı yap
ahuramazda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 24-03-2012 #4
altın oran kuralını yaptığın işlerde hiç unutma ...

öne çıkacak obje ile tüm kompozisyonun birbirine oranı 1,618 e mümkün olduğunca yakın tutman gerekir ...

Yazı karakterini zorunlu olmadığın sürece sık kullanılan karakterlerden seçmemeye gayret etmekte fayda var ... rahat okunabilien, tipografisi düzgün yazı karakterleri her zaman makuldür ... örneğin apple hep myrad pro kullanır, betimleme başlık yazısı semibold myrap pro iken altında ki sloganvari yazı genelde regular myrad pro oluyor ... bu bir örnek, umarım faydalı olur ...

çalışma yaparken, karşındakine anlatmak istediğini sunarken en çok dikkat çeken objenin her zaman kabul edileceğini unutma!!! bir tasarımcı olarak ben çalışmanın her yerine dikkat ederim, lakin sıradan biri senin çalışmana baktığında sadece ampülü görecektir reklam sayfası ve elektrik motorlarına dikkat bile etmeyecektir ...

işini yaptığın yeri lamba üreticisi sana çok olacaktır ... yazıktır, hem sana hem müşterine ... ikinizin ticaretini de etkiler bu ...

....................

mümkün olduğunca kısa yazmaya çalıştım ... çalışman bu halde olmuş desem, sana yarar yerine zarar verecek ... mümkünse varyasyon yap, birden fazla fikir düşün ... veya bir kaç tane ile hiç uğraşamam dersende bu çalışmayı nasıl geliştiribilirim fikirleri ile doldur kafanı derim ...
Bu mesajdan alıntı yap