reklam sektörü

Dijital makineler - reklam sektörü ...

reklam sektörü

reklam sektörü

Alt 22-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar reklam sektörü değişiyormu, gelişiyormu, düşüyormu sürekli olarak yeni kurulan ,büyüyen firma örnekleri var ama bazı firmalarda ne yapsa potansiyeli sağlamayıp iş yok diye kapatıyor bu çelişkiye yorumu olan varsa paylaşalım.etken sizce nedir?

reklamcı reklam yapmadan duramaz:lol: meteks reklam ahmet
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

denea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denea

Baskıcı / İstanbul

Alt 23-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Birbirinin kopyası olan firmalardan aslı kimse o kalıp kopyası olan yok oluyor. Kendine özgü tasarımları ve kurumsal kimliği ile kalitesinden ödün vermeden hizmet veren ajanslar zamanla fabrika oluyorlar. Örnek : Komşu 320 almış bende alayım. Komşu cnc almış bende alayım. Komşu 5 dolara basıyor ben 4.5 dolara basarım diye düşünen ve fiyat kıran firmalar. Piyasaya bakın allah aşkına 2 sene önce kaça baskı yapılırdı şimdi kaç liralara düştü. Müşteri tabela ister kagıtsız kalemsiz hesap yapmalar gayri ciddi atölyeler zamanla kapanıyor dediğiniz firmalara örnektir diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
reklam, sektörü