Reklam sektöründe iş arıyorum. Freelancer grafik tasarımcı.

Sonuçlanan İlanlar - Reklam sektöründe iş arıyorum. Freelancer grafik tasarımcı. Sponsorlu Bağlantılar Sektörde 6 ncı senem. kurumsal kimlik ve reklam çalışmaları yapmaktayım.. ekonomik nedenlerden dolayı freelance işlerinize talibim.. coreldraw ve photoshop kullanıyorum.çok iyi derecede logo tasarımı kartvizit, kurumsal kimlik, dergi,broşür,katalog, ...

19041973 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

19041973(44)

Grafiker / Uşak

Alt 30-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sektörde 6 ncı senem. kurumsal kimlik ve reklam çalışmaları yapmaktayım.. ekonomik nedenlerden dolayı freelance işlerinize talibim..
coreldraw ve photoshop kullanıyorum.çok iyi derecede
logo tasarımı kartvizit, kurumsal kimlik, dergi,broşür,katalog, tabela, afiş, totem,vb...

İlgilenen firma veya kişilerle pm yoluyla irtibat kurabiliriz.. İstenildiği taktirde referans çalışma ve kısa bir özgeçmiş gönderebilirim. İş bedeli ve ödeme şartları ikili görüşme sonrasında belirlenir.

İlgilenen herkese şimdiden teşekkürler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Reklam sektöründe iş arıyorum. Freelancer grafik tasarımcı. - Reklam sektöründe iş arıyorum. Freelancer grafik tasarımcı. ya da Reklam sektöründe iş arıyorum. Freelancer grafik tasarımcı. da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Reklam sektöründe iş arıyorum. Freelancer grafik tasarımcı. İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Reklam sektöründe iş arıyorum. Freelancer grafik tasarımcı. | Reklam sektöründe iş arıyorum. Freelancer grafik tasarımcı.

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

turhanakay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turhanakay

Matbaacı / İzmir

her türlü tasarım

Alt 12-09-2008 #3
slm
izmirden turhan akay izmirde matba ile uğraşıyorum kendi matbamız bizim işleri sana yönlendirebilirim fakat iş başına ücret verebilirim birde fiyatın uçuk olmamalı biz işlerimize tasarım fiyatı koymuyoruz o yüzden bizden çıkacak amacımız güzel tasarımlarla müşteriye hitap etmek
El ilanı, katalog, logo, broşür en küük tasarımlarıda sana yollarız işi yaparsın internetten bana yollarsın her ay senin hesabına para havale edilir. ilgileniyorsan bana e-mail at *******@************
Alt 14-09-2008 #4
*********@****** web grafiker arkadaşlara ihtiyacım var frealenca fulltime farketmez
ilkdilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkdilek

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2008 #5
İnternet üzerinden çalışabilecegim reklam ajansları ve matbaalar arıyorum. Sektörde deneyimim var ve çok iyi derecede Photoshop, CorelDraw, freehand, illustrator, indesing, quark, kullanıyorum. İlgilenenlerin özel mesaj ile ulaşmalarını rica ediyorum.
Alt 11-10-2008 #6
merhaba
ozel bir tv kanalının basılı işlerinde calısacak genc yetenekli ve ingilizce bilmesi avantaj olacak grafiker arıyorum ilgilenirmisn?

Tags
arayan, ariyorum, arıyorum, fiyatlarla, freelance, freelancer, grafik, grafiker, grafikerim, reklam, sektorunde, sektöründe, tasarimci, tasarımcı, uygun, yokmu