Reklam sektöründe stajyer olarak başlayacağım ve devamlı kalabileceğim iş arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - Reklam sektöründe stajyer olarak başlayacağım ve devamlı kalabileceğim iş arıyorum Sponsorlu Bağlantılar İstanbul Aydın Üniversitesi Anadolu Bil M.Y.O Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü 2009 mezunuyum. Şuan ise Beyoğlu Refia Övüç Kız Teknik Öğretim Olgunlaşma Enstitüsü'nde Grafik Tasarımı bölümünde eğitim görmekteyim. ...

Reklam sektöründe stajyer olarak başlayacağım ve devamlı kalabileceğim iş arıyorum
Ç@ğl@ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ç@ğ[email protected]

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 23-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Aydın Üniversitesi Anadolu Bil M.Y.O Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü 2009 mezunuyum.
Şuan ise Beyoğlu Refia Övüç Kız Teknik Öğretim Olgunlaşma Enstitüsü'nde Grafik Tasarımı bölümünde eğitim görmekteyim.
Bu sene 2.sınıfa geçtim ve eğitim öğretim yılı süresince(20.09.2010-31.05.2011) haftanın 3 iş günü süresince staj yapacağız. Freehand ve photoshop eğitimini aldık. Bir reklam ajansında staj yapmak ve okuldan sonra da devam etmek istiyorum. CV mi ve çalışmalarımı gönderebilirim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Ç@ğl@ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ç@ğ[email protected]

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 27-07-2010 #3
İlan günceldir..
gokhanklc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokhanklc

Grafiker / İstanbul

cv - portfolyo

Alt 10-08-2010 #4
Çalışma ve cv ni ********* adresine gönderirmisin?
alkalemyazeline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alkalemyazeline(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2010 #5
Merhaba,

Tam olarak beklentilerini dile getirebilirsen yardımcı olmak isterim, benimde ücret talep etmeyecek AŞK ile bu mesleği icra edecek ve kesinlikle öğrenmek isteyen bir asistana daha ihtiyacım mevcut. Karşılıklı taleplerimizi karşılayabiliyorsak yardımcı olmak isterim…

Saygılarımla

vectortr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vectortr

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 25-11-2010 #6
Çağla merhaba

Biz de yeni kurulan ajansımıza tecrube aramadan saatlerinize uygun sekilde ayarlanabilir calisma saatleri ile yetistirilmek uzere ve ayni zamanda yapilan projelerden pay almak sansi ile stajyer grafikerler ariyoruz eger ilan guncelse CV inizi ********* a iletirseniz sevinirim iyi calismalar dilerim.