Reklam sektörüne adım atmak istiyorum...

Staj Yeri Arayanlar - Reklam sektörüne adım atmak istiyorum... Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar, Adana'nın kozan ilçesinde ikametgah etmekteyim... Şuan lise 4 öğrencisiyim... Yazı Fotoğrafçı stüdyosunda çalışarak geçirmekteyim. Reklamcılığa da şu 2 sene içerisinde yüksek derece ilgim var Kendimi geliştirecek yere ...

Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 24-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar, Adana'nın kozan ilçesinde ikametgah etmekteyim...
Şuan lise 4 öğrencisiyim...
Yazı Fotoğrafçı stüdyosunda çalışarak geçirmekteyim.
Reklamcılığa da şu 2 sene içerisinde yüksek derece ilgim var
Kendimi geliştirecek yere ihtiyacım var, tıkılı kaldım küçücük bir fotoğrafçı stüdyosuna...Photoshopu öyle basitten de bildiğim yok! Bu forumda photoshopta sorunu olan arkadaşlara nasıl yapacakları hakkında yönlendirmeler bile yapmışımdır...
Reklamcıların kullandığı;
coreldraw çok mu zor program öğrenemez miyim ?
Yok mu staja alıp eğitebilecek beni ?
Bende istek var ama yardım edecek abim yok!
Beni tanımak istiyorsa gelsin ustama sorsun
ilkokul 7.sınıfta tanıştığım adam benim ustamdan ziyade bir abim !
19 yaşına geldim artık...Yeni bir yaşam tarzı ve kendimi gelişmek görmek istiyorum...
İletişim :
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
zeynelata isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeynelata

Grafiker / İstanbul

Alt 19-08-2010 #3
Youtube formatında yapmakta olduğumuz sitemizin (tasarımcımızın desteğiyle) girdilerini yapabilecek, az seviyede de olsa photoshop ve html bilen, azimli, hızlı kavrayan, yetiştirilmek üzere stajer aramaktayız.

Yerimiz Taksim/Şişane'dedir.

İlgilenenler için:

Zeynel ÖZTÜRK
05326547009
Bu mesajdan alıntı yap