reklam sektorune girmek istiyorum

Araç Giydirme - reklam sektorune girmek istiyorum Sponsorlu Bağlantılar ilk olarak forumda yeni oldugumu belirtmek ve selamlarımı iletmek istiyorum.19 yasindayım ve seneye askere gitmeyi,askerden geldikten sonrada allah nasip ederse tabela üzerine reklam sektorunde yer almak istiyorum.ama işin ...

Alt 23-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilk olarak forumda yeni oldugumu belirtmek ve selamlarımı iletmek istiyorum.19 yasindayım ve seneye askere gitmeyi,askerden geldikten sonrada allah nasip ederse tabela üzerine reklam sektorunde yer almak istiyorum.ama işin kötu tarafı bu sektorle ılgılı hic bir bilgim yok ve neye nasıl baslamam konusunda sizlerden bilgi almak istiyorum,yardımcı olursanız cok sevırım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 23-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle yeni olduğun çok belli oluyor çünkü konuyu yanlış yere açmışsın ve
bu da bir bahane olamaz sanırım forum kurallarını da okumamışsın. neyse...

reklam sektörüne girmek istiyorsun ve hiç bir bilgin yok...
öyleyse ya hiç girme yada askerliğini yaptıktan sonra bir tabelacıda veya reklam şirketinde iş aramakla başlayabilirsin

mesela ben 12 yaşında c.tesi ve pzr. günleri evde boş boş oturmaktansa mahallede top koşturmaktansa bir şeyler öğrenirim diyerek bir tabelacının yanında ilk adımı attım şimdi bir reklam şirketinde grafik-tasarım bölümündeyim

askerliğini yaptıktan sonra yine görüşelim kimbilir o zamana belki bir eleman ihtiyacımız olur yakınlardaysan ve gerçekten istiyorsan bu sen de olabilirsin

umarım anlamışsındır
Bu mesajdan alıntı yap
vuralis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vuralis(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-05-2008 #3
aman uzak dur hic bulaşmareklam sektorune girmek istiyorum)
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 15-05-2008 #4
bu konu hakkında hiç bilgin yoksa bence hiç girme diyorsanki param çok problem olmaz eleman tutar çalıştırırsın ama tavsiyem 1-2 sene bir reklamcıda çalış ben bu işe 23 sene önce başladım 12 yaşındayken şimdi 35 yaşındayım ama hala kendime usta demem tabelacılık apayrı bir olaydır bilgisayarda tasarım yapmaya benzemez
Bu mesajdan alıntı yap
doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 17-05-2008 #5
arkadaşım konuyu açmış bir dahada uğramamış
iş konusunda ne kadar ciddi olduğu az çok anlaşıldı sanırım
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 21-05-2008 #6
9 senedir tasarımla içiçeyim 5 yıldır profesyonel olarak çalışıyorum ama hala benimde bilmediğim şeyler çıkabiliyor sadece tabelacılıkta değil grafik tasarımınındada üzerinden seneler geçsede kolaylıkla usta olunamıyor...
Bu mesajdan alıntı yap
pusula55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pusula55

Grafiker / Sakarya

Alt 09-06-2008 #7
ta- belacıyızz reklam sektorune girmek istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
aliyıldız isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliyıldız

Hiç Biri / İzmir

Alt 10-07-2008 #8
ilköğretim bile 12 sene oluyor 9 10 sene bu meslekte çıraklık dönemi gibi bişey demek her konuda ustalaşmak baya zaman alır ki bizim meslekte çok farklı sektörel bilgi gerektirdiği için bu mesleğe erken başlamak, istemek ve tecrübeli kişilerle çalışmak gerekir bunun ışığında sen bu işe başlama istersen
Bu mesajdan alıntı yap
meraluzun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meraluzun

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 03-08-2008 #9
dilersen izmir gaziemirde bulunan reklam firmamı şehir ve iş değişikliği nedeniyle devrediyorum
Bu mesajdan alıntı yap
siberturc+ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siberturc+(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-08-2008 #10
kardeşim halde hamallık yap daha iyi söylemedi deme.........
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
girmek, istiyorum, reklam, sektorune