reklam şirketi için katalog

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - reklam şirketi için katalog ...

burcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcu

Grafiker / Ankara

Alt 22-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bu aralar hiç bi işimi beğenmiyorum.tıkandım kaldım.bu işlerde olan eksiklerimi lütfen söyleyin.eleştirilerinize ihtiyacım var.şimdiden teşekkürler.reklam şirketi için katalog
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pacp10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pacp10

Grafiker / İstanbul

Alt 22-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşım bazen böyle olur, bence biraz araştırma yapmalısın, yorumuma gelince bir reklam şirketi için biraz boğucu bir çalışma olmuş, istenileni vermediğini düşünüyorum. Neden resimleri illaki bir çerçeve içine koymak zorunda değilsin bazen sadece resmi koymak yeterli olur özellikle bu çalışmada... Önemli olan süsler bordürler değil, sade ve anlaşılır bir çalışma olmasıdır.
Bu mesajdan alıntı yap

burcu

Grafiker / Ankara

Alt 22-10-2008 #3
Arkadaşım bazen böyle olur, bence biraz araştırma yapmalısın, yorumuma gelince bir reklam şirketi için biraz boğucu bir çalışma olmuş, istenileni vermediğini düşünüyorum. Neden resimleri illaki bir çerçeve içine koymak zorunda değilsin bazen sadece resmi koymak yeterli olur özellikle bu çalışmada... Önemli olan süsler bordürler değil, sade ve anlaşılır bir çalışma olmasıdır.
evet haklısınız.aslında biraz şirket sahibi böle istedi ben beğenmedim ama iş sahibi bayıldı.siyah ve kırmızı renklerin yoğunlığu o yüzdendi.yorumlarınız için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
birsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

birsel

Grafiker / İstanbul

Alt 22-10-2008 #4
aslında çalışmaların güzel
en alttaki iç sayfa olsa gerek
resimlerin etrafındaki kırmızılık biraz göze batıyo
müşteri öyle istiyosa yapıcak çok fazla bişiy yok ama
en azından çizgileri biraz incelt ya da kırmızı zeminde denedin mi
illaki kırmızı siyah olacaksa
resimleri şerit halinde koymayı düşünebilirsin, aralarına istiyorsan çizgi koyabilirsin....vs bu böyle gider en iyisi ben eleştiri almadan susayım. reklam şirketi için katalog
Bu mesajdan alıntı yap

burcu

Grafiker / Ankara

Alt 22-10-2008 #5
aslında çalışmaların güzel
en alttaki iç sayfa olsa gerek
resimlerin etrafındaki kırmızılık biraz göze batıyo
müşteri öyle istiyosa yapıcak çok fazla bişiy yok ama
en azından çizgileri biraz incelt ya da kırmızı zeminde denedin mi
illaki kırmızı siyah olacaksa
resimleri şerit halinde koymayı düşünebilirsin, aralarına istiyorsan çizgi koyabilirsin....vs bu böyle gider en iyisi ben eleştiri almadan susayım. reklam şirketi için katalog
yok hayır.niye eleştiri alasınız.ben sizin düşüncelerinizle çalışmamı düzgün bi hale dönüştürebilirim.vede eleştirilerinizde çok haklısınız.çok teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
birsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

birsel

Grafiker / İstanbul

Alt 22-10-2008 #6
yardım edebildimse sevinirim
eğer değişiklik yaparsan görmek isterim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
icin, katalog, reklam, şirketi