Reklam Şirketi için Tasarladığım Logo

Logo Tasarımları - Reklam Şirketi için Tasarladığım Logo Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar reklam şirketinde çalışıyorum.Logomla ilgili lütfen eleştirilerinizi bekliyorum şimdiden sağolun......

yasinozocal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasinozocal

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar reklam şirketinde çalışıyorum.Logomla ilgili lütfen eleştirilerinizi bekliyorum şimdiden sağolun... Reklam Şirketi için Tasarladığım Logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 16-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Şekil itibariyle güzel. Ama ons yazısına yansımalı gölge efekti vermişsin böyle bir tual üzerine gitmemiş hemde gerçekçi bir yansıma olmamış. Emeğine sağlık arkadaşım.
Bu mesajdan alıntı yap
baskici46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baskici46(37)

Baskıcı / Kahramanmaraş

Alt 16-01-2008 #3
siyahı parlama efektinden kurtar bence. birde arial yazı karakterini değiştirip düz ama daha oturaklı bir karakter kullan.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-01-2008 #4
siyahı parlama efektinden kurtar bence. birde arial yazı karakterini değiştirip düz ama daha oturaklı bir karakter kullan.
bencede Reklam Şirketi için Tasarladığım Logoeace1:
Bu mesajdan alıntı yap
kahin23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kahin23(36)

Grafiker / Konya

Alt 17-01-2008 #5
ah be kardeşim sen meslektaşlarını hiç düşünmezmisinki bu adamların logosu bigün olup meslektaşlarıma gidecek çizmesi gerekecek ama logoyla uğraşmaktan işi yapmakta geçkalacak sonrada onun yüzünden işten atılacak bi düşün bu dediklerimi artı bu logo iki renkli parça işlerde ne hale gelecek farkındamısın aydınger almak gerekirken tram yüzünden filme gidecek birde onun gelmesini beklersin vakit nakittir delikanlı. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
yasinozocal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasinozocal

Grafiker / İstanbul

Alt 17-01-2008 #6
Arkadaşlar Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim saolun
Bu mesajdan alıntı yap
ozzYStyle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozzYStyle

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 20-01-2008 #7
ben logolarda, illusrator gölgelerine ya da her neviden gölgeye karşıyım, yukarıda bir arkadaşın dediği gibi başkasınca da çizilebilmeli ve photoshop havası katmamalı. Font konusunda bence de daha görsel bir şey kullanabilirdin, diğer bir arkadaşın da dediği gibi yansıma olayını siyahın üzerine atışın derinlik katmış olsa da gerçeklikten uzaklaştırmış ki b u çalışmada 3 boyutlu bir cam küre havası katmak istemişsin buna uzak bence. Bir de ne olur o şirkete söyle, nişantaşı ağzında One Night Stand (gecelik ilişki) ler için ONS kullanılır - ONSçu- falan derler. Bence ilk isim değiştirsinler Reklam Şirketi için Tasarladığım Logo
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
reklam, irketi, iin, tasarladm, logo