Reklam şirketi kurma?

Reklam Sektörü - Reklam şirketi kurma? ...

Cevapla
Reklam şirketi kurma?
coe grup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coe grup(46)

Baskıcı / Bursa

Standart
Alt 06-02-2012 #31
Sponsorlu Bağlantılar

Kurulmamış ajansın ilerleyememe sebepleri bunlar.kurulmuş olsa zaten olmayacak şıklar.ama güzeldi tüm detaylar batış sebebidir.
Bu mesajdan alıntı yap
Kayfarik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kayfarik

Grafiker / Yurtdışı

Standart
Alt 19-04-2012 #32
                             Sponsorlu Bağlantılar
Risk yapmazsan kazanamazsın.

Kim ne derse desin, reklam sektöründe her zaman para olucak. Yaklaşık 2 yıldan fazla çalışıyorum. 1 ciyi batırdım, batırmak diyilirse altı-üstü 5000 euro harcamışdım, koydugum sermayeni ve gündelik mastafları çıkartdım, (160000 ahalisi olan bir bölge için 5 reklam ofisi çok tabi,) amma kayp etdiğim bi şey yok, pişman diyilim, karşılığında decrübe kazandım, pes etmek niyyetimde yok, 2 cisini kurmak niyyetindeyim. Amma bu defa büyük şeherde.
Bu mesajdan alıntı yap
KDR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KDR

Grafiker / Sakarya

Standart
Alt 30-05-2012 #33
Ya bu kadar karamsar olmayın ama , Hangi işte %100 Kar var Söyleyin ?
Varsa öyle birşey Ben bir yatırımcı olarak hazırım , Ciddi sermayeler ortaya koyabilirim. Farklı sektörlerde çeşitli 12 dükkan açtım 8 ini kapattım , Ettiğim zarar bir yana Ettiğim KAR Dünyada başka hiç birşey ile bedelle elde edilemeyecek olan tecrübem cabası !

Bir şirket açmaya karar verdin ,
Her ne iş olursa olsun.
Satarmı diye düşünerek o işe girilmez , Satmayacağını bildiğin iş zaten aklının ucundan geçmez,,,

Risk almaya değer mi ? Borsa v.s ile uğraşmaktansa helal kazanç der Riski alır Rabbime sığınırım.

HADİSİ KUTSİ
(Ey kulum! Seni kendim için yarattım. Başka şeylerle oyalanma! Rızkına kefilim, kendini üzme!)

Der Bu hadisi şerifi göz önünde bulundurur rızkımın peşine düşer emeğimle alın terimle kazanırım, E tabi ibadet etmedende bunu bekleyemem orasıda ayrı Reklam şirketi kurma?

Zor ve çetin bir yol Allah yar ve yardımcın olsun..

İnsan Karamsarlıkların içerisindeyken ; yazınızı okuduktan sonra bir bakıyor ki içindeki heyecan ölmek üzereyken kıpırdamaya başlıyor Reklam şirketi kurma?


Diğer arkadaşlarda elbetteki tecrübelerini yazmışlar en azından onların tecrübeleri bizim yapmamamız gerekenlere bir anlatım olmuş

Bu işi ya onlar iyi yapamadılar yada iyi yaptılar ama son hamleyi yapmadılar ve hazineye ulaşamadılar.

Belki yeni açacak olan arkadaşlarda ulaşamayacaklar. Ama neden içlerindeki heyecanı öldürsünlerki ? Cesareti bulduğun anda bişilere başlayacaksın Eğerki Başlamazsan Daha sonra sürekli Karamsar yazıları okuyacaklar ve cesaretleri kırılacak

Arkadaşlardan bundan sonraki ufak bir ricam var Sürekli Vergi Kira Stopaj Giderler Gibi yükümlülüklerden bahsedeceklerine neden böle oldu biliyormusun diye başlasınlar

Bir Ajans gerçi ben ajans kelimesini hiç sevmemişimdir Reklam Firması diyelim açmak isteyen arkadaşlar varsa 5 aylık (enaz) Giderlerini gözden çıkarabilirlerse bence içindeki heyecanın önüne geçmesinler. Onu katletmesinler Çünki bir daha bu cesaretleri oluşmayabilir ve sürekli karamsarlık içinde ufak işler yapmaya devam edeceklerdir.

Allah Yar ve yardımcınız olsun
Bu mesajdan alıntı yap
KDR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KDR

Grafiker / Sakarya

Standart
Alt 30-05-2012 #34
Yazınızın ardından Arkadaşların sürekli iyi olumlu düşünceleri işin seyrini değiştiridiği gibi insanların heyecanları da dirilmişe benziyor Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
imaxreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

imaxreklam

Grafiker / Kocaeli

Standart
Alt 13-09-2013 #35
arkadaşlar ben kendime yeni bir iş kurmak istiyorum ama malesef bitane isim bulamadım bana yardımcı olurmusunuz aramızda çok bilgili arkadaşlar vardır mutlaka ki
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Standart
Alt 13-09-2013 #36
arkadaşlar ben kendime yeni bir iş kurmak istiyorum ama malesef bitane isim bulamadım bana yardımcı olurmusunuz aramızda çok bilgili arkadaşlar vardır mutlaka ki

• Grafikerler.net e ait hiç bir alanda bedeli ödenmeden iş yeri ismi önerisi ya da markaya slogan, logo isteği yapılamaz.

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.

• Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.

• Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.

• Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.

Eğer ücret karşılığında tasarımcının da emeğinin bedelini ödemeyi istiyorsanız konunuzu işveren ilanları bölümünde kurallar dahilinde açmanız gerekmektedir.
Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
reklam şirketi katalog tasarımı Mustafa KÜÇÜK Kitap kapağı, broşür, menü vb. 12 05-11-2008 15:54:43
reklam şirketi için katalog burcu Kitap kapağı, broşür, menü vb. 5 22-10-2008 15:54:47
Oyun Kurma Sorunu nihan217 Macintosh 1 14-10-2008 12:21:27
Reklam Şirketi için Tasarladığım Logo yasinozocal Logo Tasarımları 6 20-01-2008 20:12:26

Kapat
Şifremi Unuttum?