Reklam tabelası

Corel Draw - Reklam tabelası Sponsorlu Bağlantılar Mrb arkadaslar. Dükyanını dekore eden bi fotoğrafçı için bir reklam tabelası hazırladım bu işte yeni olduğum için Eksiklerimi tam bilmiyorum Hazırladığım çalısmayı burada yayınlayarak Sizlerin GÖrüşlerini de almak ...

Reklam tabelası
KingMe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KingMe

Hiç Biri / Çorum

Reklam tabelası

Alt 26-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mrb arkadaslar. Dükyanını dekore eden bi fotoğrafçı için bir reklam tabelası hazırladım bu işte yeni olduğum için Eksiklerimi tam bilmiyorum Hazırladığım çalısmayı burada yayınlayarak Sizlerin GÖrüşlerini de almak istedim

Reklam tabelası
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yenerberktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenerberktas

Eğitimci / Osmaniye

Alt 26-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Resim görünmüyor...
Bu mesajdan alıntı yap

KingMe

Hiç Biri / Çorum

Dosya19
Alt 26-03-2013 #3
Resim görünmüyor...

Tekrar lingi yeniledim ilginizi bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
yenerberktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenerberktas

Eğitimci / Osmaniye

Alt 26-03-2013 #4
Tabelalarda dikkati bir noktaya toplamanı öneririm yani ilk harfler büyük diğer yazılar küçük olmuş.Ayrıca kenarlardan tabela boyutuna göre kesim payı bırakmayı unutma
Bu mesajdan alıntı yap

KingMe

Hiç Biri / Çorum

Dosya19
Alt 26-03-2013 #5
Tabelalarda dikkati bir noktaya toplamanı öneririm yani ilk harfler büyük diğer yazılar küçük olmuş.Ayrıca kenarlardan tabela boyutuna göre kesim payı bırakmayı unutma
İlginiz için Tesekkür ederim Peki benim bu hazırlamıs olduğum reklam tabelası çalısmam da Ne yapmam gerekli ki Sizin İstediğiniz dürde Olsun. kenar boşluklarını ayarlarım o sıkıntı deil ama dier deişiklikler ne olabilir ?
Bu mesajdan alıntı yap