Reklam TASARIMI (Dergi)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Reklam TASARIMI (Dergi) ...

Reklam TASARIMI (Dergi)
te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Reklam TASARIMI (Dergi)

Alt 21-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo'nun ebatı çok ufak geldi ve sloganda değişim olacak o yüzden üst kısım kabataslak bi şekilde... Ortadaki görsel sizde nası gözüküyo, aydınlatıp arka planla bütünlemek istedim ama müşteri ayaktaki elemanın gözükmesini istediğinden dokunamıyorum Reklam TASARIMI (Dergi)

Sizce sloganı nası bi fontta yazayım..¿

Reklam TASARIMI (Dergi)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 21-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Teoman sayfada kullandığın bütün objeler çok küçük kalmış elemanıda ben görmüyorum belli belirsiz bir şey orda
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 21-08-2008 #3
teo bence değişik renkleri kullanmalısın..bunlar beyaz zemin üzerinde gözü çok yoruyor..
Ve üründen çok zemin süslerin yer kaplamış..önemli olan ürünmü yoksa kullandığın dekoratif lermi?
Zeren in altın daha ufak ve avangarde gibi basit ama çekici bir font ta kullanabilirsin..
ve son olarak sanırım üzerlerinde ufak değişiklikler le olumlu sonuç alacaksın eminim..kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2008 #4
ya görsel o kadar ufakki ve malzeme yok her çalışma böyle geliyo, hiç görsel yok ama benden bişey çıkarmamı istiyolar, yani anlicanız işten anlamayan bi yerdeyim Reklam TASARIMI (Dergi) bu görselide kullanmak zorundayım.. Napıcam bilmiyorum Reklam TASARIMI (Dergi)... Bi insanın işini sevip sevmediği ve rahat olmadığı durumda pek iyi şeyler çıkaramayacağını kendimi örnek alarak söylüyorum Reklam TASARIMI (Dergi)
Bu mesajdan alıntı yap
bayram7007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bayram7007

Grafiker / Antalya

Alt 21-08-2008 #5
te0man reklamın amacına uygun olmayan bir çalışma olmuş. reklamı yapılan ürün çok küçük kullanılmış. ayrıca dergi gibi yayın organlanlarında kullanılan reklamların canlı renkler içermesinden yanayım. tekrar yeni bir çalışma yapmanı tavsiye ederim. ama müşterin nasıl bir istekde bulundu da sen bu çalışmayı hazırladın bilemem ama materyalları iyi kullan derim. mesala elamanın (azda olsa görünen) genel görünüşünü çizgisel halae getir ps'de ce kenarlarını oval olarak silgi ile geniş olarak sil silgi opacity 80 kullan ve en kenarlarınında iz kalmamasına özen göster. ve ana malzemeyi daha büyük kullan derim. emeğe saygı kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2008 #6
saoL bayrami keşke son yazdığımı okusaydın Reklam TASARIMI (Dergi)
Bu mesajdan alıntı yap
vizyon222 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vizyon222

Matbaacı / Eskişehir

Alt 21-08-2008 #7
güzel çalışma olmuş elindeki malzemelre göre....
Bu mesajdan alıntı yap

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2008 #8
Reklam TASARIMI (Dergi) saol vizyon, sıkıldım bu malzemesizlikten ay sonuda gelmio deli oldum...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dergi, reklam, tasarimi