Reklam Tasarımı

Temel Tasarım İlkeleri - Reklam Tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar Çelik Halat sektörü ile ilgili bir reklam çalışması yapacağım. A4 boyutunda bir çalışma olacaktır. Aklıma birşey gelmiyor, internet üzerinden fotoğraf da bulmuş değilim, yüksek çözünürlükte foto ...

Reklam Tasarımı
lemanyak41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lemanyak41

Sanat Yn. / Burdur

Dosya15

Reklam Tasarımı

Alt 27-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar

Çelik Halat sektörü ile ilgili bir reklam çalışması yapacağım. A4 boyutunda bir çalışma olacaktır. Aklıma birşey gelmiyor, internet üzerinden fotoğraf da bulmuş değilim, yüksek çözünürlükte foto yok gibi bişi. Arkadaşlar bu işte biraz amatörüm tavsiyeleriniz vede önerileriniz benim için altın değerindedir. Şimdiden teşekkürler....

benim düşüncem bobine sarılmış bir çelik halat sayfa ortası beyaz fon arka plan

alta da gri şerit şirket bilgileri
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
siz yapabildiğiniz kadarını çalışın... buraya ekleyin arkadaşlarımız sizi yorumlarıyla yönlendireceklerdir...
Bu mesajdan alıntı yap
tango-mm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tango-mm(58)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 27-08-2008 #3
Tanitimini yapacaginiz ürünün fotograflarini temin etmekle ise baslayin...en iyisi kendi cekimleriniz olsun.Internette yeterince celik halat resmi var ben buraya koyuyorum ama ürünün kendi resmi olursa daha etkileyici olur
Indir
Bu mesajdan alıntı yap

lemanyak41

Sanat Yn. / Burdur

Alt 27-08-2008 #4
Tango-mm resimler için teşekkürler ama küçük boyutta olduğu için fazla işme yaradı sayılmaz.

ne varsa kendi çekimlerimizde var diye tabir ettiğimiz ata sözünü kullanaraktan foto çekimine gitmek için çalışmalarımız başlamış bulunmakta çekim sonrası tekrardan önerilerinizi duymak isteriz.
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-08-2008 #5
selamlar... sxc. hu diye bir site var, forumda da daha önce bahsedilmiştir bundan, ücretsiz yüksek çözünürlüklü imajlar sağlıyorlar, "steel line" yazdım ve birkaç imaj listeleri.. imajlar çok başarı değil belki kullanım için ama, ben olsam, fireworks/photoshop nimetlerini kullanarak bunlardan birşeyler elde etmeyi denerdim.. background u da çelikimsi bir renk ve abstract tarzuı bir çalışma tutarsanız sanıyorum birşeyler çıkabilir..
Reklam Tasarımı
Reklam Tasarımı
Reklam Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-08-2008 #6
Tango-mm resimler için teşekkürler ama küçük boyutta olduğu için fazla işme yaradı sayılmaz.

ne varsa kendi çekimlerimizde var diye tabir ettiğimiz ata sözünü kullanaraktan foto çekimine gitmek için çalışmalarımız başlamış bulunmakta çekim sonrası tekrardan önerilerinizi duymak isteriz.
Siz bu işi profesyonel (yaptığı işten para kazanabilecek kadar işini yapabilen) mi yapıyorsunuz? Eğer öyle ise duymak "isteriz" deki çoğul ek nedir?

Anlayamadım açıkçası. Bana, kurmuş olduğunuz cümlelerden daha çok bu işletme ile ilgillisiniz ve işi kendinizyapmak istiyorsunuz gibime geldi? :S

Yanılıyorsam lütfen belirtin.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

lemanyak41

Sanat Yn. / Burdur

Alt 27-08-2008 #7
erdemirs teşekkürler

Siz bu işi profesyonel (yaptığı işten para kazanabilecek kadar işini yapabilen) mi yapıyorsunuz? Eğer öyle ise duymak "isteriz" deki çoğul ek nedir?

Anlayamadım açıkçası. Bana, kurmuş olduğunuz cümlelerden daha çok bu işletme ile ilgillisiniz ve işi kendinizyapmak istiyorsunuz gibime geldi? :S

Yanılıyorsam lütfen belirtin.
Ben bu işi profesyonel yapmıyorum , yaptırıyorum. ama çeşitli nedenlerden dolayı acilen yapmam lazım. azda olsa biraz photoshop'tan anlıyorum sade güzel bir çalışma yapma planı içerisindeydim sadece.
ilginiz için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-08-2008 #8
erdemirs teşekkürler

Ben bu işi profesyonel yapmıyorum , yaptırıyorum. ama çeşitli nedenlerden dolayı acilen yapmam lazım. azda olsa biraz photoshop'tan anlıyorum sade güzel bir çalışma yapma planı içerisindeydim sadece.
ilginiz için teşekkürler
İşinizi seviyor ve anlayarak yapıyorsanız bence bizim işimize olan sevgimizi yitirmemize sebep olmayınız. Ben mesleğimi seviyorum ama emin olun sizin mesleğiniz ile alakalı bir iş olduğunda kendim yapmaya çalışıpta elime yüzüme bulaştırmam. Reklam Tasarımı

Yinede kolay gelsin.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-08-2008 #9
Sayın,
lemanyak41,
Ben acil yapmanizi gerektiren çeşitli nedenleri merak ettim. Bende zaman zaman acil nedenlerden dolayi tesissatçı falan olmak istiyorum?Bir keresinde de avukat olmak istemiştim? Bu işin sirri nedir? bukalomun kiyafeti giysem olur mu?
Bu mesajdan alıntı yap

lemanyak41

Sanat Yn. / Burdur

Alt 27-08-2008 #10
İşinizi seviyor ve anlayarak yapıyorsanız bence bizim işimize olan sevgimizi yitirmemize sebep olmayınız. Ben mesleğimi seviyorum ama emin olun sizin mesleğiniz ile alakalı bir iş olduğunda kendim yapmaya çalışıpta elime yüzüme bulaştırmam. Reklam Tasarımı

Yinede kolay gelsin.
acilen yapman gereken vede azda olsa anladığın bir işten - usta insanlardan yardım istemek yalnıştı galiba. yardımlarınız için teşkkür ederim arkadaşlar kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
reklam, tasarimi, tasarımı