Reklam ve grafik alanında çalışmak isteyen arkadaşlar arıyoruz - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Reklam ve grafik alanında çalışmak isteyen arkadaşlar arıyoruz - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Reklam ve grafik alanında çalışmak isteyen arkadaşlar arıyoruz Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Reklam ve grafik alanında çalışmak isteyen arkadaşlar arıyoruz. ...

kalemgazetesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalemgazetesi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklam ve grafik alanında çalışmak isteyen arkadaşlar arıyoruz

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Reklam ve grafik alanında çalışmak isteyen arkadaşlar arıyoruz.

İlgilenen arkadaşların cv'lerini aşağıdaki e-posta adreslerine göndermeleri gerekiyor.

Kalem Gazetesi ve iştiraki Kalem Ajans adresimiz Mimar Sinan Mah. Eser Çarşısı 20/73 Üsküdar/İstanbul

Not: Stajyer muhabir olarak ilgilenen arkadaşlar için de ilanımız geçerlidir.

E-posta: ********* - *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Reklam ve grafik alanında çalışmak isteyen arkadaşlar arıyoruz - İstanbul - Reklam ve grafik alanında çalışmak isteyen arkadaşlar arıyoruz - İstanbul ya da Reklam ve grafik alanında çalışmak isteyen arkadaşlar arıyoruz - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Reklam ve grafik alanında çalışmak isteyen arkadaşlar arıyoruz - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

araLidx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

araLidx

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 19-02-2012 #3
Mail attım ilgilenirseniz sevinirim.
kalemgazetesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalemgazetesi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-03-2012 #4
ilanımız günceldir.. cv'sini yollayan arkadaşlar için küçük bir not reklam satış sorumlusu olacak grafiker arkadaşlar arıyoruz.. diğer türlü başvuracaklar için de sadece stajyerlik için grafiker arıyoruz..