REKLAM VE MATBAA BÜROSUNA ELEMAN ve ÖĞRENCİ ARANIYOR

Sonuçlanan İlanlar - REKLAM VE MATBAA BÜROSUNA ELEMAN ve ÖĞRENCİ ARANIYOR ...

agrup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agrup

Hiç Biri / Kayseri

Alt 23-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

TASARIMCI VE ÖGRENCİ arkadaşların dikkatine...
Kayseri ili, merkezde faaliyet gösteren reklam ve matbaa bürosunda çalışacak deneyimli tasarımcı veya grafik tasarım yapabilen ögrenci arıyoruz.
Şartlar konusunda anlaştığımız arkadaşa kalacak ev konusunda yardımcı olunacaktır.
İlgilenenlerin yada daha detaylı bilgi almak isteyenlerin ********* yada ********* numaralı telefondan Ahmet beyle görüşmeleri rica olunur.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları REKLAM VE MATBAA BÜROSUNA ELEMAN ve ÖĞRENCİ ARANIYOR veya REKLAM VE MATBAA BÜROSUNA ELEMAN ve ÖĞRENCİ ARANIYORsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Grafixit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafixit(30)

Grafiker / Aydın

Alt 24-11-2010 #3
Ümit Çetiner

Grafiker

Kullandığı Programlar

*Corel Draw (Çok İyi)

*Adobe Photoshop (Çok İyi)

*Adobe İllistrator (İyi)

*Adobe İndesign (iyi)

Lise: Nahit Menteşe Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi Grafik Tasarım Bölümünü bitirdim

Üniversite: Muğla Üniversitesi Muğla Meslek Yüksekokulu Tasarım Basım Yayıncılık Bölümü yarıda bıraktım.

Askerlik: Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Basım Yayım Müzeler Şube Müdürlüğü 15 Aylık askerlik dönemini grafiker olarak yaptım

İş Deneyimleri:

Muğla Promax Reklam Ajansı

Denizli Lider Reklam

Aydın Ajans Tedmar

Tuna Matbaası

İletişim

Gsm: 0 542 512 22 19

Ev: 0 256 226 98 28

Seyahat veya Şehir engelim yok. Ücrette anlaşabilirsek o şehre yerleşebilirim.Matbaa ve Ajans konusunda tecrübeliyim verilen işleri eksiksiz ve baskıya hazır olarak teslim ederim. Huzurlu bir işyeri arıyorum. Fikirlerimiz uyuşursa o işyerini sırtlayabileceğime inanıyorum.teklifleri bekliyorum...
agrup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agrup

Hiç Biri / Kayseri

ücret

Alt 24-11-2010 #4
Kolay gelsin......
Aklınızda bulunan ücret konusunda da bir şeyler yazarsanız değerlendirebilelim...
Grafixit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafixit(30)

Grafiker / Aydın

Alt 25-11-2010 #5
sizi msnden ekledim ama ordan birşey yazmıyorsunuz ücret beklentisini ordan konuşabiliriz...