reklam ve otobiyografi veya cv

Reklam Sektörü - reklam ve otobiyografi veya cv Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar, şöyle bir durum var. Bir iş başvurusunda bulunurken cv yazarsınız, edebi yazılarda bunun adı otobiyografiye döner ya. Bunu sizce reklam olarak nasıl görselleştirmeliyim? Ciddi mi, yoksa biraz ...

mg87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mg87

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 19-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar, şöyle bir durum var. Bir iş başvurusunda bulunurken cv yazarsınız, edebi yazılarda bunun adı otobiyografiye döner ya. Bunu sizce reklam olarak nasıl görselleştirmeliyim? Ciddi mi, yoksa biraz daha alaycı mı olmalı?
Not: Kullanım zorunluluğu olan program, photoshop
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 19-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tasarımcıysan zaten ne yapsan yeridir..İşin ciddiyetini sen belirlersin..
Bu mesajdan alıntı yap
mg87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mg87

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 20-03-2009 #3
valla sektöre tam anlamıyla giriş yapmadığım için, herhangi bir ajansa göndermek üzere hazırlanmış bir görsel cv nin ne kadar ciddi olup olmayacağı önemli değil mi, sonuçta bu işle ilgilenen tecrübeli insanlar sizlersiniz? Onun için soruyorum, işin ucunda karşındakini şoke etmek de var, yüzünde bir gülümsemeyle "işe alındın" dediğini duymak da var reklam ve otobiyografi veya cv
Bu mesajdan alıntı yap
Çanakkale83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Çanakkale83(34)

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-08-2009 #4
Türkiyede olup bu tür şeyleri önemseyen,dikkate alan var mı merak ediyorum. Nette ufak çaplı bir araştırma yapmıştım aylar öncesinde. Biri flashta hareketli resmini koyarak cv hazırlamış ve google'a koymuş günde bilmem kaç tane cevap gelmiş yarısı ciddi firmalarmış yarısı ciddi değilmiş. Bir diğeri en ilginç olan cv'miş. Bir kutu içine kızının ağzından mektup mu mesaj mı ne yazıp koymuş içine değişik süslemelerle birlikte "işte annem benim için iş arıyor onu işe alırsanız şöyle olacak böyle olacak" yazan bir not koymuş. O kişi de işe alınmış. Bunun üzerine uzun zamandır iş arayan biri olarak 3 ayrı çeşitte slayt hazırladım. Kendimi kısa kısa tanıtan fikirlerimin yer aldığı ama uzun uzun yazmadım sıkıcı olmaması için. Bence güzel bir şey olmuştu ama geri dönen olmadı malesef izlediler mi ondan bile şüpheliyim. Ha ben bu slaytı taş çatlasa 3-4 ciddi firmaya göndermişimdir diğer işleri lisede stajda yapıyorduk. Onun da etkisi vardır belkibilmiyorum hala boştayım. Bu sektörün bakış açısı farklı olabilir tabi yine de deneyin aklınıza gelenleri. Umut kalacağına emek kalsın. Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
onlykorebe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onlykorebe

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 22-01-2010 #5
Hiç bir patron yüzünde bir gülümsemeyle işe alındın demez reklam ve otobiyografi veya cv
Çak görseli gitsin.Benimde görsel cvlerim var.Gören beğeniyor ama iş yok reklam ve otobiyografi veya cv
Bu mesajdan alıntı yap