Reklam ve Tanıtım Fotoğrafçısı

Freelancer İş Arayanlar - Reklam ve Tanıtım Fotoğrafçısı Sponsorlu Bağlantılar Reklam ve Tanıtım Fotoğrafçılığı Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Reklam Fotoğrafçılığı ve 360 Sanal tur alanında freelance olarak hizmet veriyorum. çalışmalarım için mesaj atabilirsiniz. Soner Şimşek Çalışma Şartları: Serbest ...

sonersimsek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sonersimsek

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 12-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklam ve Tanıtım Fotoğrafçılığı

Program/Seviye: Reklam Fotoğrafçılığı ve 360 Sanal tur alanında freelance olarak hizmet veriyorum. çalışmalarım için mesaj atabilirsiniz.

Soner Şimşek

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0533 212 79 28
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Reklam ve Tanıtım Fotoğrafçısı - Reklam ve Tanıtım Fotoğrafçısı ya da Reklam ve Tanıtım Fotoğrafçısı da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Reklam ve Tanıtım Fotoğrafçısı İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Reklam ve Tanıtım Fotoğrafçısı | Reklam ve Tanıtım Fotoğrafçısı

Önemli Hatırlatma: Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

sonersimsek

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 23-12-2011 #3
Güncel Bilgi
Bu mesajdan alıntı yap
idemircix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

idemircix

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-02-2012 #4
Selamlar,

yakın zamanda başlayacak olan bir projemizde ürün fotoları için çalışacağımız arkadaşlar arıyoruz. Tam zamanlı bir potansiyel henüz oluşacak mı bilmediğimizden şimdilik sizin gibi arkadaşlarla birlikte yol alabiliriz düşüncedeyiz.

Çalışma şartlarınızı ve beklentilerinizi iletebilirseniz olası bir işbirliği ile ilgili görüşebiliriz.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

sonersimsek

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 17-09-2012 #5
merhabalar Reklam ve Tanıtım Fotoğrafçısı linkindeki yazıma cevap vermişsiniz fakat 7 ay gecikmeli olarak gördüm, çalışma şekli olarak günlük ve proje bazlı olarak çalışıyorum.

İyi Çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
fotoğrafçılığı, fotoğrafcısı, fotografciligi, fotografcisi, reklam, tanitim, tanıtım