Reklam yazarı arıyoruz - İstanbul

İş Veren İlanları - Reklam yazarı arıyoruz - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Reklam yazarı arıyoruz Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: AJANSIMIZDA ÇALIŞACAK, AKTİF, HEYECANLI, ...

Reply
Allbrand is offline

Allbrand

Hiç Biri / İstanbul

Old 02-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklam yazarı arıyoruz

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: AJANSIMIZDA ÇALIŞACAK, AKTİF, HEYECANLI, YARATICI REKLAM YAZARI ARIYORUZ.

E-posta:
Reply With Quote
Sponsor Links

Matbaaloji Reklamları

Hezarfen is offline

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Old 02-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Reklam yazarı arıyoruz - İstanbulReklam yazarı arıyoruz - İstanbulReklam yazarı arıyoruz - İstanbulReklam yazarı arıyoruz - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Reply With Quote
mertfen is offline

mertfen

Grafiker / İstanbul

Old 03-12-2014 #3
uzaktan yazsam olurmu?
Reply With Quote
vectordesign is offline

vectordesign

Grafiker / İstanbul

Old 20-02-2015 #4
Mail gönderilmiştir.
Reply With Quote
gulistan23 is offline

gulistan23

Yrd. Grafiker / İzmir

Old 20-07-2016 #5
Merhaba
Ben yetiştirilmek üzere iş arıyorum. Dokuz Eylül Grafik bölümünden yeni mezun oldum.
https://www.behance.net/twelves
Reply With Quote
Reply