reklamcı açıyorum

Dijital makineler - reklamcı açıyorum Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar merhaba küçük çaplı bi reklamcı açıcam ucuzundan max 150lik bi iç mekan baskı makinası lazım önerebilecebileceginiz makinalar neler ve 2. el makına benı sıkıntıya sokar mı...

reklamcı açıyorum
grafikir01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikir01

Grafiker / Çanakkale

reklamcı açıyorum

Alt 29-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba
küçük çaplı bi reklamcı açıcam ucuzundan max 150lik bi iç mekan baskı makinası lazım
önerebilecebileceginiz makinalar neler ve 2. el makına benı sıkıntıya sokar mı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 04-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle hayırlı olmasını dilerim reklam sektörü geniş bir mecradır. 2. el az kullanılmış bulabilirseniz onuda bayağı kovalamak gerek güvenmek gerek sıkıntı olmayacağını düşünüyorum. iç mekanda roland , mimaki yi öneririm fakat sıfırları pahalı elbette şansınız bol olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
leicageo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leicageo

Hiç Biri / Ankara

Alt 10-08-2015 #3
100-150cm arası sıfır mimaki fiyatları ne durumda ?
Bu mesajdan alıntı yap
skarakose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skarakose(44)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-08-2015 #4
cjv30-130 160 vs modeller ikinic elleri 8 bin Euro ile 13000 Euro arası
Bu mesajdan alıntı yap
atamec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atamec

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 01-10-2015 #5
KULLANIM AMACIN NE OLACAK!

her branş ve iş için farklı mak tavsiye ederim. mesela MIMAKI ROLAND MUTOH tarzı mak ile CANON - HP - EPSON aradında fark var. ayrıca İÇ MEKAN diye belirmişsin. konu dahilinde bilgisi olmayan için iç mekan makinası olarak ROLAND MIMAKI MUTOH önerebilirler lakin sen İÇ MEKAN dediğin için söylüyorum...CANON - HP - EPSON
Bu mesajdan alıntı yap