Reklamcı

Graficafe - Reklamcı ...

Reklamcı
GRAFİMERVE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Reklamcı

Alt 21-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Brooklyn köprüsünde, bir bahar günü , kör bir adam dilencilik yapiyormus. Dizlerinin dibine bir tabela koymus. Üzerinde "DOGUSTAN KÖR" yaziliymis.

Herkes dilencinin önünden geçip gidiyormus. Bir REKLAMCI bunu görmüs. Tabelayi almis arkasina bir seyler yazmis, oldugu yere tekrar birakmis.

Ne olduysa olmus..... Gelip geçen ve bu tabeladaki yeni yaziyi okuyan herkes, baslamis dilencinin önündeki sapkaya, habire para atmaya....

Bir cümle yetmis onca kisiyi etkilemeye ve dilencinin sapkasinin kisa sürede agzina kadar parayla dolup tasmasina...

GÜZEL BIR BAHAR GÜNÜ... AMA BEN BAHARI GÖRMÜYORUM...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zombie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zombie(30)

Grafiker

Alt 22-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
muhteşem bir pazarlama slogan tekniği bir reklamcı olarak paylaşım için teşekkür ederiz
Bu mesajdan alıntı yap
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 22-05-2008 #3
guzel paylasımın ıcın tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Qesta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Qesta(50)

Webmaster / Manisa

Alt 22-05-2008 #4
-Reklamcılık anlayışımı?
-Duyguları sömürmemi?
-Olayı başka açıdan değerlendirmemi?

Sanırım reklamcı,olayların konusunu bozmadan başka açıdan değerlendirendir.Sanırım bu olsa gerek..anladığım.
Bu mesajdan alıntı yap
sevinc_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevinc_s

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 22-05-2008 #5
-Reklamcılık anlayışımı?
-Duyguları sömürmemi?

Sanırım reklamcı,olayların konusunu bozmadan başka açıdan değerlendirendir.Sanırım bu olsa gerek..anladığım.
bencede sana katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-05-2008 #6
ben okadar etkilendimki.reklam hertürlü kazanırır vay be bizde kendimizi birşey biliyor zannediyorduk
Bu mesajdan alıntı yap
sezgi-sirin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezgi-sirin

Grafiker / İzmir

Alt 22-05-2008 #7
-Reklamcılık anlayışımı?
-Duyguları sömürmemi?

Kesinlikle. Farklı bir gözle görüp insanların bunu algılayabileceği, etkileneceği bir duruma getiren kişidir reklamcı.
Bu mesajdan alıntı yap
GRAFİMERVE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 22-05-2008 #8
yorumlarınız için sağolun devamı gelecek paylaşımların=)
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-05-2008 #9
Aşk Nasıl Bir Duygu...

Napolyon bir gün düşman askerlerinden kaçarken bir bakkala girer. Bakkal Napolyonu hemen tanır ve saklar. Arkadan gelen düşman askerlerine de "şuraya doğru kaçan bir adam gördüm" der. Düşman askerleri gittikten 5 dakika sonra Napolyonun muhafızları gelir.

O anda bakkal :
- Efendim haddim olmayarak size bir şey sormak istiyorum. Ölümle burun buruna olmak nasıl bir duygu? diye sorduğu anda Napolyon
- Bre densiz. Sen kim oluyorsun da dünyayı titreten insana böyle bir soru soruyorsun der ve muhafızlara dizin bu herifi kurşuna diye emreder.

Bakkalın gözünü bağlarlar. 3 2 1 diye sayarlarken; Bakkal içinden "ne yaptım ben? Bak şimdi öleceğim." diye düşünürken bir el uzanır ve göz bağını açar. Bağı açan Napolyondur ve "işte böyle bir duygu" der.

Aşk ta böyle bir duygudur. Anlatılmaz sadece yaşanır...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-05-2008 #10
Aşk Nasıl Bir Duygu...

Napolyon bir gün düşman askerlerinden kaçarken bir bakkala girer. Bakkal Napolyonu hemen tanır ve saklar. Arkadan gelen düşman askerlerine de "şuraya doğru kaçan bir adam gördüm" der. Düşman askerleri gittikten 5 dakika sonra Napolyonun muhafızları gelir.

O anda bakkal :
- Efendim haddim olmayarak size bir şey sormak istiyorum. Ölümle burun buruna olmak nasıl bir duygu? diye sorduğu anda Napolyon
- Bre densiz. Sen kim oluyorsun da dünyayı titreten insana böyle bir soru soruyorsun der ve muhafızlara dizin bu herifi kurşuna diye emreder.

Bakkalın gözünü bağlarlar. 3 2 1 diye sayarlarken; Bakkal içinden "ne yaptım ben? Bak şimdi öleceğim." diye düşünürken bir el uzanır ve göz bağını açar. Bağı açan Napolyondur ve "işte böyle bir duygu" der.

Aşk ta böyle bir duygudur. Anlatılmaz sadece yaşanır...

crazy girl
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
reklamci