Reklamcılık konusunda kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar arıyoruz. - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Reklamcılık konusunda kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar arıyoruz. - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Reklamcılık konusunda kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar arıyoruz. Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: İşi mutfağında öğrenmek isteyen arkadaşlara fırsat vermek istiyoruz. E-posta: ...

medyatanitim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medyatanitim

Sanat Yn. / Ankara

Alt 19-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklamcılık konusunda kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar arıyoruz.

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: İşi mutfağında öğrenmek isteyen arkadaşlara fırsat vermek istiyoruz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Reklamcılık konusunda kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar arıyoruz. - AnkaraReklamcılık konusunda kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar arıyoruz. - AnkaraReklamcılık konusunda kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar arıyoruz. - AnkaraReklamcılık konusunda kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar arıyoruz. - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

aliarcom isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliarcom

Grafiker / Ankara

Sa

Alt 09-06-2013 #3
ağabey ben photoshop,indesign,illustrator,corel draw, Xhtml, Css hakkında bilgim var kullanabilirim staj yerine ihtiyacım var kendime güveniyorum kendimi her konuda geliştirmek istiyorum, elimden geldiğinin fazlasını yaparım Allah'ın izni ile eğer kabul ederseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkürler...
neymar43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neymar43

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Staj İçin Yer Arıyorum

Alt 24-06-2014 #4
Lise 4 geçtim staj için yer arıyorum Adobe Photoshop kullandım Photoshop kullanmayı seviyorum İstanbul/Kartal da oturuyorum
medyatanitim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medyatanitim

Sanat Yn. / Ankara

Alt 25-11-2014 #5
İlan güncel değildir, kapanmıştır.