Reklamda Tek Kişilik Dev Kadro İle Butik Hizmet!!! - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Reklamda Tek Kişilik Dev Kadro İle Butik Hizmet!!! - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Reklamda Tek Kişilik Dev Kadro İle Butik Hizmet!!! Şehir: İstanbul Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: ps,ai,id,ae,pr,au,fl,dw,c4d,rflow,corel, daha sayayım mı? maksat ukelalık değil. işimi görecek her programı ...

fareliadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 07-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklamda Tek Kişilik Dev Kadro İle Butik Hizmet!!!

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: ps,ai,id,ae,pr,au,fl,dw,c4d,rflow,corel, daha sayayım mı?
maksat ukelalık değil. işimi görecek her programı işimi görecek kadar kullanabileceğimi belirtmek istedim.
programlar araçtır ve önemli olan üretimdir.

İş deneyimi ve içeriği: yaklaşık 6-7 senedir tasarım ve reklam işleriyle uğraşıyorum.
çeşitli ajanslarda 2-3 yıl çalıştım.
ajans, dergi, gazete, produksiyon, matbaa, dijital baskı, promosyon atölyeleri, tabelacı, vs.. ortamlarında bulundum.
her türlü baskılı ve dijital reklam işini yapabilirim.
şimdi tek tabancayım ve freelancerdan daha farklı şekilde butik hizmet çalışıyorum...

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: mail bırakın veya mail atın portfolyo sunayım.

İşle ilgili açıklama: Yeni bir firma mı açtınız? Bir kitabınız mı var? Bir mekan mı açacaksınız? Bir organizasyon mu tanıtacaksınız? Bir serginizmi var? Bir açılış mı var? yoksa herhangi bir reklam işi mi yaptırmak istiyorsunuz? Bir ürününüz var ve adını dahi koyamadınız,"Ben bunu nasıl tanıtacağım?" mı diyorsunuz?
O zaman reklam işinin tam A noktasındasınız demektir. Size bir mail kadar yakınım.
Mail atın, iletişime geçelim, yanınıza geleyim, istişare edelim, önce reklamınızın ismini koyalım, sonra size reklam için ne kerekiyorsa (logo, slogan, krumsal kimlik,marka tescili, webve banerlar, tabela, ambalaj, cam giydirme, bina giydirme, araç giydirme, fotoraf çekimi, katalog, afiş, broşür, durak reklamı, masaüstü yayıncılık,
*yazılı basında sayfa reklamı,
*işitsel basında radyo reklamı,
*görsel basında reklam filmi, bantreklam vs.,
medya planlama, kurumsal tanıtım filmi, kalem, kupa, anahtarlık, ajanda, önlük, mendil vs. gibi promosyon ürünler, önlük, yaka kartı vs. kurumsal personel ürünleri, stand, branda, rollup vs.) yapalım. Ve sizi bir zamanlar soru işaretiyle kaldığınız A noktasından alayım Z noktasına taşıyayım. Anlatmak istediğim bu işlerin bütün aşamalarını (tasarım, baskı, atölye, çekim, kesim, nakliye, aldı-verdi) ben takip edeyim.
-Ben sadece bu işlerin bir veya birkaçını yaptırmak istiyorum derseniz yine farketmez-
Daha ne istiyorsunuz ki! Siz sadece fatura ödeyeceksiniz ben bütün reklam işlerinizi ayağınıza getireceğim.
BUNUN ADINA TEK KİŞİLİK DEV KADRO İLE BUTİK REKLAM HİZMETİ DENİR...
"İŞİ EHLİNE BIRAKIN, ARKANIZA YASLANIN"

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Reklamda Tek Kişilik Dev Kadro İle Butik Hizmet!!! - Türkiye Geneli - Reklamda Tek Kişilik Dev Kadro İle Butik Hizmet!!! - Türkiye Geneli ya da Reklamda Tek Kişilik Dev Kadro İle Butik Hizmet!!! - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Reklamda Tek Kişilik Dev Kadro İle Butik Hizmet!!! - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
dacar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dacar(42)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-06-2012 #3
slm.lar. Ümraniye'de 19 yıldır faaliyet gösteren reklam şirketiyiz. 0.555.980.60.40
Bu mesajdan alıntı yap

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2012 #4
ilan gunceldir...
Bu mesajdan alıntı yap

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 22-06-2012 #5
ilan günceldir
Bu mesajdan alıntı yap

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2012 #6
ilan gunceldir...
Bu mesajdan alıntı yap

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2012 #7
ilan günceldir
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 03-07-2012 #8
ilan güncelmiş sonra duymadık demeyin arkadaşlar Reklamda Tek Kişilik Dev Kadro İle Butik Hizmet!!! - Türkiye Geneli
(yandan destek yapalım Reklamda Tek Kişilik Dev Kadro İle Butik Hizmet!!! - Türkiye Geneli)
Bu mesajdan alıntı yap

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 10-07-2012 #9
ilan güncel...
Bu mesajdan alıntı yap

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 30-07-2012 #10
ramazan dolayısı ile daha günceldir Reklamda Tek Kişilik Dev Kadro İle Butik Hizmet!!! - Türkiye Geneli
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları