Reklam'ın her alanında yetiştirilmek üzere stajyer aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Reklam'ın her alanında yetiştirilmek üzere stajyer aranıyor - Türkiye Geneli ...

avedud isimli Üye şimdilik offline konumundadır

avedud

Desinatör / İstanbul

Alt 28-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklam'ın her alanında yetiştirilmek üzere stajyer aranıyor

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Yer: Beylikdüzü (migros arkası)
reklam ve tasarım alanında kendini geliştirmek isteyen ekip çalışmasına yatkın stajyerler alınacaktır.
********* adresine CV'nizi yada iletişim bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Reklam'ın her alanında yetiştirilmek üzere stajyer aranıyor - Türkiye Geneli - Reklam'ın her alanında yetiştirilmek üzere stajyer aranıyor - Türkiye Geneli ya da Reklam'ın her alanında yetiştirilmek üzere stajyer aranıyor - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Reklam'ın her alanında yetiştirilmek üzere stajyer aranıyor - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Reklam'ın her alanında yetiştirilmek üzere stajyer aranıyor - Türkiye Geneli | Reklam'ın her alanında yetiştirilmek üzere stajyer aranıyor - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Yakup Savran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yakup Savran

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 28-11-2011 #3
merhaba ben Beylikdüzünde ikamet etmekteyim cv mi gönderiyorum mail adresinize
gfbaykt1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfbaykt1907

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2013 #4
Merhabalar ; Ben 1992 Edirne doğumluyum, doğuma büyüme Edirneliyim 1996 yılında İstanbul?un Küçükçekmece ilçesine taşındık. Hala Küçükçekmece de ikamet ediyoruz. Şu anda İstanbul Arel Üniversitesi Sefaköy Kampüsünde Grafik Tasarım Bölümünü okumaktayım. Okulum 2 yıllık olduğu için son dönemi okuyorum yaza bitecek bende bu meslek üzerine iş aramaktayım genellikle yetiştirilmek üzere olan yerlere bakıyorum bu konuda herhangi bir deneyimim, tecrübem yok mahalesef kendimi bu iş üzerinde geliştirmek istiyorum. e-mailim :*********