ReklamMax logo tasarımı

Logo Tasarımları - ReklamMax logo tasarımı ...

ReklamMax logo tasarımı
atanik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atanik

Webmaster / Yurtdışı

ReklamMax logo tasarımı

Alt 30-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ReklamMax logo tasarımı

ReklamMax logo tasarımı

Merhabalar;
Maximum reklam yapmayı hedefeleyen Reklam Sistemimiz için logo tasarlamaya çalışıyorum.ama bir türlü içime sindiremedim.sizlerinde düşüncesini almak istiyorum.Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tayf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tayf

Grafiker / İstanbul

Alt 30-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1. sinden yansıma efektini kaldır diyecem ama zaten öylede böylede birşey yok...

2. si daha iyi görsel anlamda... ve fakat reklam'ın fontunu değiştirebilrsin daha hareketli birşey olabilir...

3. seçenek olarak ekolayzer hani şu müzik çaldıkça yükselip alçalan hareketli zımbırtı işte onunla bir tasarım yapabilirsin belki...

ama 2. üzerinde dur derim ben... ReklamMax logo tasarımı

kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-03-2008 #3
Logonun biraz yapılan işi çağrıştırması ii olur. reklamMax yazarken mM kısmında bitane m kullanmanda hoş durabilirdi. Dikkate çekerdi.

Ama ikisi arasında seçim yapacak olursam 1. derim.
Bu mesajdan alıntı yap
güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 30-03-2008 #4
1. sinden yansıma efektini kaldır diyecem ama zaten öylede böylede birşey yok...

2. si daha iyi görsel anlamda... ve fakat reklam'ın fontunu değiştirebilrsin daha hareketli birşey olabilir...

3. seçenek olarak ekolayzer hani şu müzik çaldıkça yükselip alçalan hareketli zımbırtı işte onunla bir tasarım yapabilirsin belki...

ama 2. üzerinde dur derim ben...

kolay gelsin...
bence 1.si güzel yani yansıma ayrı bi hava katmış ve daha modern bi havası var 2. si daha cok eski tabela yazılarını anımsatıyor...1.si güzel ama 2.sinde ne yapılacağı yazdığın yazıdan anlaşılıyoken birincisinde bu pek yok ben ilkine böyle bi güzellik yapta tam olsun diyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 30-03-2008 #5
biraz daha düşün daha hoş alternatifler çıkacağına eminim

birde "reklam max" yerine "max reklam" olarak denesen mesela....

kolay gelsin iyi çalışmalar....
Bu mesajdan alıntı yap

atanik

Webmaster / Yurtdışı

Alt 30-03-2008 #6
biraz daha düşün daha hoş alternatifler çıkacağına eminim

birde "reklam max" yerine "max reklam" olarak denesen mesela....

kolay gelsin iyi çalışmalar....

Öncelikle teşekkürler,
Biraz daha düşünüp kusursuz bir tasarım hazırlamak gerek.katılıyorum size.
Yalnız mecburen "reklam max" kullanmak zorundayız.
Bu mesajdan alıntı yap

atanik

Webmaster / Yurtdışı

Alt 30-03-2008 #7

ama 2. üzerinde dur derim ben... ReklamMax logo tasarımı

kolay gelsin...
öncelikle teşekkürler,

1.Aslında şimdi web2 logolarda yansıma çok sık kullanılmakta.Ondan dolayı eklemiştim.Ama biraz youtube benzeri gibi olacak onun için benimde biraz içim huzursuz oldu.Çünkü logo her sayfada küçük kutularda görüntülenecek.Bunu daha sonra yaptım çünkü 2. olan o kutulara sığmıyor ve küçültüldüğünde çok güzel durmuyor.

2.Fontu çok sade bir font olsun istemiştim.oldum olası sade fontlar beni daha çok etkiler.biraz ağır bir hava verir bana göre.dikkat edersek bütün büyük firmaların logoları çok yalındır.Ama tekrardan incelemekte fayda var.
3.Aslında düşünmüştüm anlamda maximum yavaşatan yükselen grafikler tarzı birşey olabilir. Biraz daha çalışalım ReklamMax logo tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap

atanik

Webmaster / Yurtdışı

Alt 30-03-2008 #8
Logonun biraz yapılan işi çağrıştırması ii olur. reklamMax yazarken mM kısmında bitane m kullanmanda hoş durabilirdi. Dikkate çekerdi.

Ama ikisi arasında seçim yapacak olursam 1. derim.
Öncelikle teşekkürler,

yapılan iş internet reklamcılığı.sizde bilirsiniz google adsense reklamlarını,aynı mantıkta çalışan yerel firma. şimdi tek m kullanma konusunda sizinle aynı fikirde değilim.Çünkü logo her reklamın altında kullanılacağı için akılda tek m ile kalacak.Zaten Web sayfası üzerinden çalışacağımız için adres sorunu yaşayacağız o zaman.onun için çift kullanmakta yarar var diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Tayf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tayf

Grafiker / İstanbul

Alt 30-03-2008 #9
bence 1.si güzel yani yansıma ayrı bi hava katmış ve daha modern bi havası var 2. si daha cok eski tabela yazılarını anımsatıyor...1.si güzel ama 2.sinde ne yapılacağı yazdığın yazıdan anlaşılıyoken birincisinde bu pek yok ben ilkine böyle bi güzellik yapta tam olsun diyorum...
göz var nizam var ayrıca 2. de konrtastlık oluşturuyor kırmızı yani bir denge...
Bu mesajdan alıntı yap
güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 30-03-2008 #10
göz var nizam var ayrıca 2. de konrtastlık oluşturuyor kırmızı yani bir denge...
kırmızılığı ikinisindede kullansın sorun bumudur sadece..ama ben hala aynı fkirdeyim 1.si daha moder zaten biraz küçük oynamalar yapılması gerektğini söylemiştim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
reklammax, logo, tasarm