Rekor Kuyumculuk Kartvizit

Kartvizit Tasarımları - Rekor Kuyumculuk Kartvizit ...

hzlgtmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hzlgtmz

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Rekor Kuyumculuk için kartvizit çalışmam eksiklerim neler? Görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozguraltinol isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozguraltinol

Grafiker / İzmir

Alt 26-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu bir deneme çalışması mı yoksa sonradan doldurulmak üzere noktalı boş alanlar bırakılması bir müşteri isteği mi?
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 26-09-2012 #3
Bence hzlgtmz kartvizit işini standarta bağlamış isim değiştirip değiştirip kullanacak. Bundan sonra kartvizitler böyle olacak demek ki ...
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 26-09-2012 #4
Böyle bir kartvizit ömr-ü hayat'ımda hiç görmedim Rekor Kuyumculuk Kartvizit

Otur "0" Rekor Kuyumculuk Kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap

hzlgtmz

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2012 #5
Bence hzlgtmz kartvizit işini standarta bağlamış isim değiştirip değiştirip kullanacak. Bundan sonra kartvizitler böyle olacak demek ki ...

tabi ki hayır kesin bilgiler elime ulaşmadı bir de forum kurallarına uymak için bilgileri noktalarla gösterdim. Yanlış yaptıysam özür...
Bu mesajdan alıntı yap
ozguraltinol isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozguraltinol

Grafiker / İzmir

Alt 26-09-2012 #6
Browsing deviantART

Bence kartvizit tasarımcılığı grafikerlik içinde apayrı bir uzmanlık gerektiren alan. Eğer bu işe yeni başladıysanız size tavsiyem mutlaka en iyileri takip edin. Böylece zamanla kartvizit tasarımında kendi ekolünüzü oluşturabilir ve özgün tasarımlar sunabilecek duruma gelirsiniz. Kimse bu işi doğuştan öğrenmiyor. Zaman, emek ve özveri herşeyin ilacı. Yukarıda linkini verdiğim sitede bu konuda dünya genelindeki bazı tasarımcıların kartvizit tasarımları yer almakta. Bu ve benzeri sitelerden azami derecede faydalanmanızı öneririm.
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 27-09-2012 #7
tabi ki hayır kesin bilgiler elime ulaşmadı bir de forum kurallarına uymak için bilgileri noktalarla gösterdim. Yanlış yaptıysam özür...
Yanlış olan bir şey ve dolayısıyla özür dileyecek bir şey yok. Sözlerim yanlış anlaşıldıysa ben özür dilerim. Sadece boşlukları doldurup kullanılacakmış gibi duruyordu şaka yollu bunu dile getirdim ...
Bu mesajdan alıntı yap

hzlgtmz

Grafiker / İstanbul

Alt 27-09-2012 #8
Browsing deviantART

Bence kartvizit tasarımcılığı grafikerlik içinde apayrı bir uzmanlık gerektiren alan. Eğer bu işe yeni başladıysanız size tavsiyem mutlaka en iyileri takip edin. Böylece zamanla kartvizit tasarımında kendi ekolünüzü oluşturabilir ve özgün tasarımlar sunabilecek duruma gelirsiniz. Kimse bu işi doğuştan öğrenmiyor. Zaman, emek ve özveri herşeyin ilacı. Yukarıda linkini verdiğim sitede bu konuda dünya genelindeki bazı tasarımcıların kartvizit tasarımları yer almakta. Bu ve benzeri sitelerden azami derecede faydalanmanızı öneririm.
Size katılıyorum. Kartvizit konusunda iyi değilim evet. Eksiklerimi öğrenmek istedim kendimi geliştirmek adına. Tavsiyeniz içinde çok teşekkür ederim.

Özür dilemenize gerek yok ZxxxE. Bir an korktum ciddisiniz sandım. Şimdi bakıyorum da noktalar koymam da gerçekten garip olmuş yani Rekor Kuyumculuk Kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 27-09-2012 #9
Kişisel kartvizit değil de biraz veresiye kartı gibi olmuş bu şekliyle Rekor Kuyumculuk Kartvizit

Kurumsal gözükmesi için iletişim bilgilerini çok dağınık kullanmayın. Gözü yormasın ve şık gözüksün. Arka tarafta sadece web adresi değil de logoyu da kullanabilirsiniz mesela.

Bir de altın rengin biraz daha ön plana çıkartabilirsiniz çok boş gözüküyor.. ya da arka planda çok göze batmayan floral bir desen kullanılabilir...
Bu mesajdan alıntı yap

hzlgtmz

Grafiker / İstanbul

Alt 27-09-2012 #10
Kişisel kartvizit değil de biraz veresiye kartı gibi olmuş bu şekliyle Rekor Kuyumculuk Kartvizit

Kurumsal gözükmesi için iletişim bilgilerini çok dağınık kullanmayın. Gözü yormasın ve şık gözüksün. Arka tarafta sadece web adresi değil de logoyu da kullanabilirsiniz mesela.

Bir de altın rengin biraz daha ön plana çıkartabilirsiniz çok boş gözüküyor.. ya da arka planda çok göze batmayan floral bir desen kullanılabilir...

Önerileriniz için teşekkür ederim Rekor Kuyumculuk Kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları