Remax Carisma / Dergi arka kapak çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Remax Carisma / Dergi arka kapak çalışması Sponsorlu Bağlantılar Yorumlarınıza......

Bilal Kılınç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bilal Kılınç

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınıza...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

atdonmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atdonmez

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arka kapakda aslında az yazı olur ama müşteri isterse de olabilir güzel çalışma olmuş remax logolarında fazla ayrıntılı olmuyor takip ettiğimiz kadarıyla..
Bu mesajdan alıntı yap

Bilal Kılınç

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2012 #3
arka kapakda aslında az yazı olur ama müşteri isterse de olabilir güzel çalışma olmuş remax logolarında fazla ayrıntılı olmuyor takip ettiğimiz kadarıyla..
Teşekkürler. Aslında bu iş aynı zamanda bir ilan! Fazla yazı dediğiniz ayrıntılar, aranılan eleman özellikleridir. Dergiyi ben yapıyorum. Henüz tamamlanmadığı için yayınlamadım. İç sayfada yer kalmadığı için arka kapağı bu şekilde düşündüm. Remax Carisma / Dergi arka kapak çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
brkylmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkylmz

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 12-11-2012 #4
remax balonu ile logosu birbirine cok yakin o yuzden etkisizlestirmisler birbirlerini.

gorsel kullaniminda ise full kullanip sag tarafa degradeli zemin verdiginde etkisini biraz daha arttirabilir diye dusunuyorum.

iyi calismalar.
Bu mesajdan alıntı yap

Bilal Kılınç

Grafiker / İstanbul

Alt 13-11-2012 #5
remax balonu ile logosu birbirine cok yakin o yuzden etkisizlestirmisler birbirlerini.

gorsel kullaniminda ise full kullanip sag tarafa degradeli zemin verdiginde etkisini biraz daha arttirabilir diye dusunuyorum.

iyi calismalar.
Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap