Render Sonrası Video Donma Sorunu

After Effects - Render Sonrası Video Donma Sorunu ...

Asil_Kurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Asil_Kurt

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

ünlem

Alt 12-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar kolay gelsin ben bir intro yaptım çalışmam 2180*750 boyutunda çözünürlüğü Half olarak ayarlanmış sesli 39 saniyelik bir intro ama ne yazıkki ne yaparsam yapayım video playerde açılınca donuyor ne yapmam lazım bu sorunu nasıl giderebilirim ? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlermi acaba ?

Aynı zamanda video 20 GB olmuş durumda bunu Youtube vimeo gibi sitelere yükleyemiyorum bunun boyutunu nasıl düşürebilrim acaba bu konu hakkında da bilgi almam mümkünü ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

See4D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

See4D

Grafiker / İzmir

Alt 12-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
https://vimeo.com/24027726

video'da anlatıldığı şekilde render al. bir de 2180x750 boyutunda render amanın özel bir amacı var mı? eğer ekran kartın güçlü değilse oynatırken donabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
firex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firex

Arı Üye

Eğitimci / İstanbul

Alt 13-06-2012 #3
https://vimeo.com/24027726

video'da anlatıldığı şekilde render al. bir de 2180x750 boyutunda render amanın özel bir amacı var mı? eğer ekran kartın güçlü değilse oynatırken donabilir.
Arkadaş sana çok güzel yardımcı olmuş. Videonun yüksek boyutta olması ve oynatırken duraklaması aldığın renderdan kaynaklanıyor bu zaten belli. Avi olması bu sorunu ortaya çıkarıyor. Oynatmada ram yetersiz geliyor. En iyisi arkadaşın sana göndermiş olduğu videoda anlatılan render. Daha düşük boyut ve yüksek kalite.
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
serhat14 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhat14

Öğrenci (Diğer) / Muğla

intro donma sorunu çözüldü!!

Alt 06-03-2016 #4
arkadaşlar ben yaptım bende de kasıodu videoda render yaptığımda müzik olmadı ben bi denim dedim ve video yu movie maker'da müziğini falan koyup düzenledim video olarak kaydettim ve kasma diye bişey kalmadı benim introm 1.71 gb tı movie maker da düzenledikten sonra 9 mb oldu bence deneyin işe yarar
Bu mesajdan alıntı yap