renk ayrımla nasıl ilişkilendırebılırım

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - renk ayrımla nasıl ilişkilendırebılırım ...

tolga_laila isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolga_laila

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba ben photoshopta tasarım yapıorum ama yaptıgım tasarımları ofset baskıya nasıl gonderıcem yanı vektorel gıbı nasıl olcak kullandıgım fırcaları freehandde tekrar cizmek yerıne ne yapmalıyım ve bu tasarımları pıksel olarak yaptıgım için renk ayrımla nasıl ilişkilendırebılırım bılmıyorum bana ozetleyebılırmısınız...??? (simdiden cok tesekkur ederımmm)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 24-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photoshopta yeni sayfa açarken rgb değilde cmyk olmasına dikkat et
birde ben mesela işi çalışıyorum mesela zemini pshota sonra işi tiff olarak freehande atıyorum üzerine yazı filan ekliyceksem ekliyorum ve yolluyorum film çıkışa.sorun çıkmıyor hiç.ama eğer 2renk ayrımı tire çıkış aldırmak istiyorum dersen bu imkansız pshop vektörel bir prg.değil çünkü.
Bu mesajdan alıntı yap
tolga_laila isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolga_laila

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2007 #3
hımmmm anladım benım yapmak ıstediğim sey ımkansız yani renk ayrımla nasıl ilişkilendırebılırım o zaman kullandıgım fırcalar bir calısmaya resım alırmış gibi kalıcak.... cok saolun tesekkurler..peki ben freehand için style clipart yanı hazır cizim bulamadım her programı kullanıyorum dosya biçimi fark etmez ama vektorel hazır cizimler bulamıyorum nereden bulabılırım acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 24-07-2007 #4
hımmmm anladım benım yapmak ıstediğim sey ımkansız yani renk ayrımla nasıl ilişkilendırebılırım o zaman kullandıgım fırcalar bir calısmaya resım alırmış gibi kalıcak.... cok saolun tesekkurler..peki ben freehand için style clipart yanı hazır cizim bulamadım her programı kullanıyorum dosya biçimi fark etmez ama vektorel hazır cizimler bulamıyorum nereden bulabılırım acaba?
Detaylı bilgi bulmak için Diğerleri Bölümüne bakınız. Diğerleri bölümüne gitmek için TIKLAYINIZ.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ayrimla, iliskilendirebilirim, nasil, renk