Renk Örneği

Illustrator - Renk Örneği Sponsorlu Bağlantılar Ps'de renk paletini açtığımızda çalışma alanının üzerine gelince orda istediğimiz bölgeneden renk örneği alabiliyoruz ama ben bunu ai'de de istiyorum. Ayarları kurcaladım biraz ama bir sonuç elde edemedim. ...

Renk Örneği
mgazi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgazi

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Renk Örneği

Alt 26-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ps'de renk paletini açtığımızda çalışma alanının üzerine gelince orda istediğimiz bölgeneden renk örneği alabiliyoruz ama ben bunu ai'de de istiyorum. Ayarları kurcaladım biraz ama bir sonuç elde edemedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Psde o özelliği çok kullandığımdan şimdi ai de renk almayınca sinir katsayım acaip yükseliyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 26-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tooldaki damlalikla alabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
mgazi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgazi

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 26-04-2008 #3
Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 26-04-2008 #4
Ps'de renk paletini açtığımızda çalışma alanının üzerine gelince orda istediğimiz bölgeneden renk örneği alabiliyoruz ama ben bunu ai'de de istiyorum. Ayarları kurcaladım biraz ama bir sonuç elde edemedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Psde o özelliği çok kullandığımdan şimdi ai de renk almayınca sinir katsayım acaip yükseliyor.
Araç kutusunda damla aleti, kısa yolu genelde "ı" dır. Sol tıklayıp bırakmadan çekip swatch paneline ya da path içine bırakırsanız rengi alır.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
palet, renk